Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes terhes lehetek....

6-7 hetes terhes lehetek. Korai elmenni a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Ha megvizsgál még ilyen korai stádiumba, akkor elveszíthetem a babát a vizsgálat miatt?Mert hallottam már ilyet, hogy valaki ez miatt vetélt el.Hogy merjek igy elmenni a dokihoz?
2008. máj. 9. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem korai. Én az 5. héten mentem, mert nem jól voltam , majd 1 hét múlva visszarendelt, tehát a 6.héten már látszott is az uh-n . nyugodtan menj, hüvelyi uh lesz, nem okozhat gondot, de a vizsgáló orvost kérdezd meg előtte.
2008. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan.Csak hasi uh-ot engedj.Nekem a doki alapból sem csinált mást,én 5 hetesen voltam először,akkor már látni lehetett a petezsákot.14 nap múlva meg már a kis szívét is lehetett hallani.
2008. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 7 hetesen mentem először. 8 hetesen pedig hüvelyi UH-ot csináltak, állítólag pontosabban tudnak nézelődni hüvelyi UH-gal. Egyébként sem kell tőle félni, még csak nem is kellemetlen a vizsgálat.
2008. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akinek el akar menni a babája, annak el is fog, mert valószínű nem egészséges. Attól meg ne félj, hogy a vizsgálat miatt történik a vetélés, hiszen a dokik nem vadállatok, tudják, hogyan kell elvégezni egy hüvelyi UH-ot, vagy a kézzel való vizsgálatot.

Menj csak el, szerintem előbb, mint utóbb!!

2008. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

csak hasi u.h.-ot engedj csinálni.

én amikor előszőr voltam 4hetes terhességet állapított meg, és 10nap múlva már szívhang is volt

gratullok, boldog babavárást.28hetes kismama

2008. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért irjátok, hogy csak a hasi uh-ot engedjem, mert tényleg elmehet a baba a hüvelyitől?

de azért orvos, mert tudnia kell, hogy ilyenkor lehet e már vagy nem, nem igy van?

2008. máj. 9. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Bízz az orvosodban!

Nekem a 6. és 8. héten hüvelyi UH volt, a 12.-en hasi.

És a 6.héten már volt szívhang.

2008. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hüvelyi! Azon legalább látszik is... Nem értem, mire ez a para, akkor miért van orvosunk, ha benne sem bízunk...
2008. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem háromszor csinált hüvelyi ultrahangot az orvosom semmi bajom nincs!Üdv 30hetes kismama
2008. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

biztos nem csinál olyat az orvos amitől elmehet a baba.

bízz benne.

2008. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!