Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majusban volt egy vetelesem...

Majusban volt egy vetelesem 8. heten. Most ujra terhes vagyok,7. hetben jarok, nem voltam meg orvosnal. Statisztikak szerint mennyi az eselye a mostani sikeres terhessegnek?

Figyelt kérdés
Keresek valakit aki hasonlo cipoben jar mint en, hogy elviselhetobb legyen a varakozas az elso uh-ig.Nem szeretnek aggodni, de neha ram tor a para es felek hogy mi lesz ha O sem marad meg. Hatha van valaki akivel tudnank biztatni egymast! Meg az lenne a kerdesem, hogy lehetseges hogy a magne B6tol legyen hanyingerem? Boldog babavarast mindenkinek!

2012. aug. 10. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Minden rendben volt az UH-on, Crl: 12,1mm, szívhangot is hallottunk. Pillanatnyilag nagyon megnyugodtam, nagyon boldog vagyok, de már most aggódom is a 12heti uh-t várva. Te is írd majd meg mi volt! Szorítok!
2012. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon orulok, gratulalok! :) irok majd en is,remelem minden rendben lesz!
2012. aug. 16. 16:38
 13/16 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon megnyugtato dolog ez az ultrahang, csak ne aggodna annyit az ember elotte . 24mm a crl, 2 het es mi is megyunk a 12.hetire . annyira boldog vagyok, remelem nem jon vissza az az aggodas ami eddig volt ! Minden jot, ha van kedved majd irj, hogy hogyan fejlodtok!

Akinel pedig enyhulnek a terhessegi tunetek ne a legrosszabbra gondoljon egybol, mert mar nekem is csak enyhe hanyingerem van, neh van csak mellfeszules, faradtsasg is elmult, es megis minden rendben van :)

2012. aug. 24. 13:06
 14/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben és írtál! Ti mentek Integrált vagy Komplex tesztre? Mi most ezen agyalunk, és hogy hova menjünk, ha megyünk? De jó neked, hogy csökkent a rosszullét! Én nagyon émelygek, meg ez a meleg is elviselhetetlen.
2012. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jovoheten meg eldontjuk, hogy megyunk e, kikerem az orvosom tanacsat, ha o ajanlani fogja, akkor megyunk, amugy nem szeretnek. Nagyon varom az ujabb ultrahangot, amig nem erzem hogy mozog bennem, olyan hihetetlen az egesz terhesseg.
2012. aug. 28. 10:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek? Voltál már a 12. heti UH-n? Én jövőhét szerdán megyek. Nagyon izgulok, most újból törnek rám a parák!
2012. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!