Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, pár...

6 hetes terhes vagyok, pár napja a fiam (13kg) ráugrott a hasomra. Eléggé fájt. Lett 2 lila folt a hasamon. Azóta a tüneteim szinte megszüntek. Lehet baj? Dokim szabin van. Nem tudja még senki még a babát ezert volt óvatlan a fiam.

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mégha csak 6 hetes is én akkoris rögtön kórházba mentem volna a helyedben!! Sztem mindenféleképpen keress egy orvost!!!
2012. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen ,holnap valoszinu bemegyek az sztk-ba
2012. aug. 9. 17:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem volt vérzésed, nem görcsöl a hasad?

Ha nem, akkor én nem gondolnék a legrosszabbra, de mindenféleképpen még holnap keress fel egy dokit!

2012. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

hála istennek ekkor még a baba mélyen be van ülve a méhfalba, úgyhogy valószínűleg semmi baja nem lett. ha elvetéltél volna, még aznap elkezdesz vérezni. de azért ne hari, lehetnél SOKKAL óvatosabb!!!! ilyen bután elvetélni őrület lenne, nem tudnád megbocsátani magadnak! szóval ez legyen tanulságos a jövőre nézve!!!


p.s. a kisgyerekek megérzik a megfogant babát. majdnem biztos vagyok benne, h a fiad is megérzi, lehet,h nem tudja biztosan, ha gondolod, teszteld.

2012. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el orvoshoz holnap, de sztem ha nem véreztél, és nem görcsöltél akkor nincs baj!

Bár akkor a tünetek mitől szűntek meg? Ezt nem értem :(

Remélem, nincs baj!

Majd hnap írd meg, mit mondott a doki!

2012. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
este felé történt a dolog,aznap kicsit szurkált.de azóta semmi.
2012. aug. 9. 18:35
 7/16 anonim ***** válasza:

lehetne óvatosabb... ezt mondhatnád akkor, ha nekimegy az ajtónak a nagy hasával. a kisebb gyerekek "támadását" sokszor lehetetlen kivédeni. a nővéremnek van egy 3 és egy 5 éves gyereke, akiktől parázok állandóan, hogy megütnek. hiába próbálok vigyázni és hiába van rájuk szólva, hogy vigyázzanak, rendszeresen hasbavágnak, ahogy rohangálnak ide oda. ha az embernek a saját gyerekéről van szó, akkor meg még nagyobb az esélye az ilyesminek... gondolom neked ez az első terhességed.


kérdező: sztem nem lesz semmi baja, még nagyon pici és vízben van stb, védi a hasfal, a méh. de elhiszem, hogy megijedtél. remélem tleg nincs baj

2012. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
egyébként nem hinném,hogy a tünetek ez miatt szünetek meg,mert azokat a hcg okozza,az meg 4nap alatt annyit nem csökken. így kicsit alaposabban átgondolva ,így látom
2012. aug. 9. 18:39
 9/16 A kérdező kommentje:
nem elsö,a fiam ugrott rám és valóban nehéz kivedeni,nem gonoszsagbol csinálja,csak pl.odaugrik egy puszira vagy atolel es mondja :szeretlek:)
2012. aug. 9. 18:43
 10/16 A kérdező kommentje:
bocs a pontot nem láttam,már látni,hogy nem nekem írás,h elso baba.
2012. aug. 9. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!