Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam két tesztet (második...

Csináltam két tesztet (másodikat este, nem tudom, hogy számít-e) pozitív lett, ere most megjött a menstruációm. Terhes lehetek? Vagy mi van ilyenkor? Mit kell tennem? Kétségbe estem!

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szia,nyugodj meg,holnap menj el dokihoz.
2012. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Így hogy menjek el orvoshoz??? Terhes lehetek, vagy sem???
2012. aug. 12. 22:14
 3/22 anonim ***** válasza:

Lehet, h már nem :(

Azért menj el holnap a dokihoz, mert az a jó, ha lát!

2012. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy,de képzeld ha bármi problémád van így is elmehetsz orvoshoz.Meg egyébként is


Első válaszoló voltam

2012. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Pedig annyira vigyáztam magamra... úgy számoltam, hogy 4-5 hetes... pedig annyira szeretnénk már babát...
2012. aug. 12. 22:23
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem is megjott,de rendszertelenul.Nekem azt mondta a doki sok oka lehet.idegeskedes,hormonalis...
2012. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nincs semmi baj. a bnőmnek is megjött egyszer terhesen, egy ismerős anyjának meg kétszer
2012. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem értek már semmit, éjjel meg nem volt semmi... alig aludtam valamit!!!!
2012. aug. 13. 05:29
 9/22 anonim ***** válasza:
Pont ezért kellene orvoshoz menned! Itt most senki sem lát beléd, hogy megmondjuk mi történt, terhes vagy-e vagy sem... Sajnálom, hogy nehezen jön össze nektek a baba, de pont ezért kellene még óvatosabbnak lenned és azonnal orvoshoz rohanni, ha pozitív teszt után vérezni kezdesz. Mondjuk ez szerintem akkor is alap, ha nem régóta próbálkozik az ember lány. Nem igazán értelek!
2012. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
menj ma el orvoshoz és nézesd meg magad az a legbiztosabb!
2012. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!