Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyik barátnőm terhességi...

Az egyik barátnőm terhességi tesztet végzett, majd pozitív lett neki, tegnap este! Majd ma reggel negatív! Szerintetek? Tőlem kért tanácsot, mit mondjak neki?!

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy pozi,ott általában baba van!!!Ismétlés holnap reggel...
2011. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én anno 2-t csináltam, mind a 2 negatív lett, és 23 hetes vagyok :) Szóval szerintem ne költsön tesztre, hanem irány a doki.
2011. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan érzékenységű volt a két teszt? Mert ha pozi érzékenyebb az az igazi. Bár a pozi általában pozi....
2011. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azt furcsállottam, hogy a reggeli amiben nagyobb a HCG szint, az mégis negatív lett!Én is mondtam neki, hogy holnap reggel csináljon másikat! Remélem a legjobbakat, bár nem él párkapcsolatban!
2011. dec. 8. 16:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem mind a két teszt, egyforma volt!Márkában, névben, érzékenységben!
2011. dec. 8. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg kell ismételni a tesztet, de általában a negatív téved többet, és a pozi szokott lenni a mérvadó.
2011. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lett terhes!
2011. dec. 9. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!