Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minek a jele a hasgörcs? 20...

Minek a jele a hasgörcs? 20 évesem a 25. hétben vagyok, és két napja annyira görcsölt a méhem, hogy azt hittem, bepisilek. Első terhességem, és igazából minden elég ijesztő!

Figyelt kérdés
Délutánra elmúlt, de másnap megint előjött. Az orvos mindent rendben talált, és csak azt mondta, feküdjek, és szedjek Magne B6-ot (amit mondjuk rablásnak érzek). Édesanyám szerint eljött az idő, hogy táppénzre menjek terhesség végéig.
2009. júl. 22. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet hogy a munka-terhelés így jelentkezik, az állapotos szervezet jelez hogy elég volt! A magneb6 tényleg rablás, ha elfogy nyugodtan vegyél magnézium citritet, de nekem az erős görcsre no-spa-t írt az orvosom, az mondjuk ér is valamit, a magneb6 nem sokat.... Pihenj sokat, reméljük néhány napon belül javul a helyzet! Minden jót!

22 hetes

2009. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 3x2 magnesii citricit szedtem, jó volt, és olcsóbb. Ha ennyire görcsölsz, tényleg pihenned kéne, akár táppénzen is, nehogy a baba elsiesse! Feltett láb, kényelmesen, semmittevés, nem emelés, nem hajolgatás, párod rávétele a házimunkára :)
2009. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!