Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy rosszúl mérték?

Lehetséges, hogy rosszúl mérték?

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok,a mai uh-on a combcsontot 66 mm-nek mérték, a 33 hetesen meg 64mm-nek lehetséges, hogy 1 hónap alatt csak 2 mm-t nőt.Nem az az orvos nézte, és nem azon a gépen.Nagyon aggódom.
2009. júl. 22. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódj, ilyenkor csak MEGBECSÜLNI tudják a méreteket. Az, hogy éppen mit lát, mit mér, függ a géptől, az orovostól, a baba helyzetétől, stb. Ez csak becslés nem szentírás. Hallottam olyat is, hogy valakinek azt mondták, hogy fú, hatalmas baba lesz, azán megszületett 3,3 kilóval... :)
2009. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem sem kell aggódnod. Ezek becsült adatok, sokban függenek attól, hogy fekszik a baba, milyen rutinos a szonográfus...stb. Nekem két héttel szülés előtt azt mondták nem lesz nagy baba. 2200 grot becsültek. 3 kiló 3deka volt a lányom. a dokim ki is volt akadva kicsit.
2009. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta doki, hogy nem mindegy milyen géppel nézik, mert ha 3 különbözővel néznék egymás után, akkor lehet, hogy 3 eltérő méretet kapnánk.

Ne aggódj, minden ok.

2009. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!