Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veled előfordult, hogy rosszul...

Veled előfordult, hogy rosszul mérték meg a tarkóredőt, (NT vagy NUCHA) mégegyszer megnézetted?

Figyelt kérdés
12 hetes UH-on 2.9 mm-t, 4 nappal később 1.6 mm-t mértek. (Mivel aggódtam elmentem egy másik orvoshoz.) Szerintem a második orvos a megbízható, ezért mentem hozzá.
2010. márc. 9. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
én két dokihoz jrtam uh-ra,egy volt a kezelő doki,egy meg uh-ra szakosodott doki,br anyagilag huzos volt,de igy voltam nyugodt
2010. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek olyat mértek amiből Down-kórra következtettek(nem ismerem az értékeket).Amniocentézist csináltak,ami kimutatta h Down-kóros.El akarták venni a babát,nem engedte.Úgy hordta ki h beteg a baba.A kisfiú 5 éves és MAKKEGÉSZSÉGES.Down-kórhoz köze sincs!!!!!!!!!
2010. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!