Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerkismamák! Hány hét kritiku...

Ikerkismamák! Hány hét kritikus az ikerterhességeknél?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy még nem biztos, hogy megmarad mindkét baba.Meddig nem biztos?Mire kell vigyázni?
2009. júl. 22. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy babával az első 12 hét a kritikus!Két babával az első 16!Legalább is nekünk ezt mondták!Ne izgulj ,nagyon sokat pihenj és feküdj az első pár hónapban!Naponta egy kis séta,ne erőltesd meg magad semmivel!

Hányadik hétben jársz?Ha kérdésed van írj bátran ha tudok válaszolok!


29 hetes ikres kismama:)

2009. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
6. hétben járok és nagyon izgulok,hogy minden rendben legyen!Pihenni sajnos nem sokat tudok, mert van egy 10 hós kislányom, aki eléggé leköt, mellette főzni,mosni,...Doktor úr szerint 50-50% hogy megmaradnak-e mind a ketten.Neked mit mondtak ezzel kapcsolatban?Első baba nektek?
2009. júl. 22. 11:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja,és mikor kezdett el látszani a pocakod?
2009. júl. 22. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen az első két baba egyszerre!Nekem semmi ilyesmit nem mondtak.Soha nem került szóba,hogy esetleg az egyik elmehet!Nem értem miért ijesztget a dokid ilyennel!Mondott valamit?
2009. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16 hetesen már eléggé látszott,most meg aztán....
2009. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem a dokit, hogy mennyi az esély, hogy mindkét baba megmarad,erre mondta, hogy 50-50%.Azért kérdeztem, mert az egyik picike kisebb, mint a másik és megijedtem.Neked is kisebb volt az egyik babád?
2009. júl. 22. 14:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként megkérdezhem merre laktok?Mi Miskolc mellett, ha esetleg te is, talizhatnánk!!!
2009. júl. 22. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi Budapesten lakunk,de nagyon szivesen levelezek veled ha gondolod!Egyébként nekem is volt és van külömbség a két pici között!!Írj egy privát üzit és akkor tudunk levelezni!

2009. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom hogy 16 hét!Én is szivesen írok amig tudok!

37 hetes ikres

2009. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!