Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szagtalan a folyás, akkor...

Ha szagtalan a folyás, akkor normális akkor is, ha sárga és kissé darabos?

Figyelt kérdés

Sajnos a kismamagondozáson nem foglalkozik velem az orvos, vizsgálat sincs sosem, így nem tudom kihez forduljak, ezért kérdezek itt.


Nagyon bőséges a folyás már több, mint 1 hónapja és már akkor sárgás a színe mikor még meg sem száradt, valamint néha darabos, morzsolódó.

Szoktam pici csípő érzést is tapasztalni néha a hüvelyem körül, mintha megvágtam volna, pedig nem.

Viszketést sem érzek sosem.


Ez normális várandósan?


25heteskm


2012. aug. 16. 14:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Várandósan vajon el lehet menni "sima" nőgyógyászati rendelésre ezzel a problémával is?

Nem küldenek el, hogy terhesen ide már ne járjak?

Választott orvosom amúgy nincs.

2012. aug. 16. 14:45
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem normális.mindenképpen keress fel egy dokit.ezek a tünetek fertőzésre utalnak amit kezelni kell.ami normális az átlátszó vagy sima fehér nem csip nem viszket

33+2hkm

2012. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.persze hogy elmehetsz sima nőgyógyászati rendelésre.el kell látniuk ha terhes vagy ha nen
2012. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De visszamehetek a rendes nőgyógyászati rendelésre is, vagy állapotosan már mindenképp fizetnem kellene magánorvost?
2012. aug. 16. 14:49
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. aug. 16. 14:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Valószínüleg gomba lesz, amit kezelni kell. Az szokott kicsit sárgásabb, darabosabb folyást produkálni. De azt hüvelykúppal el lehet intézni, 1 hét és rendbejön, de dokinak látnia kell.
2012. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem elmehetsz egy sima akár sztk-s nőgyógyászhoz is.

ha nem foglalkozik veled a doki kismamagondozáson akkor válts. én azért váltottam orvost, mert bunkó volt, jól végezte a munkáját, de bunkó volt. a mostanival 100%-osan meg vagyok elégedve.

2012. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A darabos folyás mindig gomba, a sárga szin pedig arra utal, hogy már fertőzés is van odabenn :(


Nem szeretnélek megijeszteni, de azonnal menj el orvoshoz, otthon házilag és vény nélküli szerekkel ne kezdd magad kikúrálni.

A felszálló fertőzés vetéléshez, koraszüléshez vezet, megreped a magzatburok miatta és azt már nem lehet vissza csinálni.


Tejsevas- klindamicines hüvelykúpot fogsz rá kapni, az több fajta gombára jó, és a tejsav vissza állítja a normális hüvelyflórát.


Ha elmúlt a fertőzés, használj legalább hetente kétszer probiotikumos hüvelkúpot, hogy elkerüld az ilyen fertőzéseket.

Jobbulást kívánok neked, és tényleg mielőbb orvos, akár magán fizetős, akár sztk-es és kenetet mindenképp vegyenek!!!

2012. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos sztk-ban nem lehet dokit váltani, akihez a védőnő tartozik körzetileg, oda kell járnunk.

2012. aug. 16. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez butaság, bárkihez mehetsz orvoshoz, szabad választás van! Ha problémád van, nem fognak elküldeni, hogy nem oda tartozol.

Hol laksz?

Szülésznő vagyok, hátha tudok segíteni?!

2012. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!