Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi egy terhes nő testhőmér...

Mennyi egy terhes nő testhőmérséglete? Pár hetesen olyan 3-4 hetsesen a magasabb testhőből lehet következtetni babára?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
ha 37 fok felett van több napig akkor az utalhat babára.
2012. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 36.8 volt a terhes hőm, szóval még 37 felett sem kell lennie. A lényeg hogy az alaphődnél magasabb legyen a hőd.
2012. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
2.diknak igaza van, ha magasabb az alaphődnél akkor könnyen lehetsz terhes.
2012. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megmértem 35,5 volt óóó akkor mondom lehet csak nincs babó,ma vettem egy tesztet és erősen két csíkos:))))szóval megdőlt a hiedelmem:)
2012. aug. 18. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajj gratulálok kedves kérdező :))). Megkérdezhetem hogy hol mérted a hődet mert ez eléggé alacsony még alaphőnek is. Az alaphőd mennyi szokott lenni?

Mégegyszer gratulálok!

2. válaszoló

2012. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is csodálkoztam hogy csak ennyi de kétszer is mértem hónaljban és egyszer lett 35,5 másodjára meg 35,7...lehet nem volt jó a hőmérő???gyors mérek egyet egy másikkal:na ez már 36,5!!és köszi a gratulációt:)))nem volt tervezett bébi de nagyon örülünk neki,
2012. aug. 18. 14:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi az alaphőm:)
2012. aug. 18. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja így már más. Én szájba szoktam mérni a digitálissal, úgy többet mutat mintha hónaljban mérnéd egyébként. Legalább is az én lázmérőm ott mutat rendes értéket.

2-es voltam

2012. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
3-4 hétnél már a terhességi teszt is kimutatja,igazából 10 napos terhességet is kimutat! De azt megérzed! Aznap amikor meg kellett volna jönnie,nálam kis vérzés is volt,mégis sikerült!Rá 1 napra kimutatta a terhességi teszt!
2012. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!