Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Becsúszott a 3. baba. Sajnos...

Becsúszott a 3. baba. Sajnos antibiotikumot szedtem és fogamzásgátló mellett sem jött meg. Pozitiv lett a tesztem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én iszonyatosan ragaszkodom ehhez a babához, tervben is volt , hogy majd lesz még egy, csak pár év múlva, mert a másik kettő is még kicsi. De a férjem és a szüleim is teljesen rámrontottak, hogy abortusz, mert más nem is lehet , meg se hajlandóak hallgatni, ők ezt már eldöntötték. Mivel győzhetném meg őket??? Járt valaki még igy????
2009. júl. 23. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Tartsd meg,nem lesz semmi baja a babának!Ez a te döntésed és ne hagyd magad befolyásolni!A rokonságnak meg pláne nincs köze a dolgokhoz és nincs joga beleszólni a te döntésedbe!Magyarul szard le,ki mit mond,mert ilyenkor olyan sok az okoskodó,jótanácsadó,hogy iszonyú!Ha háborognak,az az ő dolguk,te meg legyél nagyon boldog!!!!:)))

2009. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én az vagyok és imádom ezt a babát és harcolni is fogok érte. Úgy érzem, ha van lehetőség ( márpedig van), akkor nem kell egyből abortuszra futni. Csak egy kicsit le kéne ülni elbeszélgetni, de mindenki elzárkózik ettől.
2009. júl. 23. 10:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a férjedre és rád tartozik, a szüleid, férjed szülei, mondhatnak véleményt, de a döntés joga a Tietek!

Biztos az antibiotikum semlegesítette a fogamzásgátló hatását. Úgy látszik ez a babó nagyon jönni akart. Menjetek el együtt a dokidhoz, ő esetleg elmagyarázná a férjednek, hogy az antibiotikumtól nem lesz/lett semmi baja a babának.

Én Cataflamot szedtem amikor terhes lettem (már 1.5 éve próbálkoztunk sikertelenül) és nem gondoltam, hogy "sikerrel" járunk. 14 hós egészséges kisfiam van!

2009. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem meg nagyon durva mandulagyuladásom volt. Augmentint és Algopyrint szedtem. A férjem ettől is fél, meg hogy a fogigátlót is szedtem... Tudom, hogy nem lesz semmi baja, nem én vagyok az egyetlen aki igy járt és egészséges babája született. Nagyon szeretném megtartani és tudom, hogy a szüleim nem szólhatnak bele, de ők mégis ezt teszik. Hogy győzzem meg őket, irjatok valamit!!!! Vagy csak egyszerűen nem kell győzködnöm őket, hanem ezek a tények és kész!
2009. júl. 23. 10:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne győzködd őket, ez a kettőtök döntése kell, hogy legyen, ha elmentek dokihoz ő majd elmagyarázza, hogy nem lesz baba a babának az antibiotikumtól, hiszen akkor meg sem fogant volna, nekem például most 37 hetesen kell antibiotikumot szednem amit a nőgyógyász írt fel.

Üljetek le a férjeddel és beszéljétek átt a dolgot, de ha tervben volt igaz később de ő most szeretne jönni, akkor ne vetessétek el, lehet később a megbánnátok.

Minden jót kívánok,

37 hetes kismama:)

2009. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi azt akartam írni nem lesz baja a babának:)
2009. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én sem hiszem, hogy baja lesz a babának. a fogigátlótól tuti, de az antibiotikum sem hiszem, hogy ártott... mikor szedted? ha pé környékén vagy beágyazódás előtt, akkor kizárt, hogy baja legyen :))

Czeizel Endre azt mondta egy műsorban, hogy az első 5 hétben nem számítanak ezek a dolgok. pont egy szerinte felesleges abortusz kapcsán...

2009. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy befolyásolják a gyógyszik a baba egészségét. A fog.gátló tuti nem, én is amellett esetem teherbe és szerencsére semmi bajunk. Az antibio merg koraterhességnél nem problémás. De kérdezz dokit.

A férjedet győzd meg, szüleiddel ne foglalkozz. Amúgy ha anyagiak miatt hezitálnak, 3 babára több támogatást kapsz, ott vannak a nagyobbak ruhácskái, cuccai. Ha ennyire szeretnéd a 3.at, ráadásul tervbe is volt, és úgy döntött, hogy jön, akkor nem lesz gond:-)

Tényleg a férjed a lényeg, csak mondd neki, hogy nézzen a másik két gyermeke szemébe és ne beszéljen zöldségeket!!!!

2009. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a bíztató válaszokat! Az antibiotikumot félidő környékén szedtem, a 15-16 nap környékén, úgyhogy nem gondolom, hogy attól baja lehet a babinak. Megpróbálok elbeszélgetni a férjemmel és remélem hamarosan felhőtlenül boldogan várhatom a kistesót!!!!
2009. júl. 23. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:
szia, érdeklődöm, mi lett a sorsotok, hogy döntöttetek???
2010. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!