Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan anyukákhoz fordulnék,...

Olyan anyukákhoz fordulnék, akik a terhesség előtt és pár hetes korig szedtek több féle nyugtatót. Lett valami baja a babának?

Figyelt kérdés

Még mielőtt támadások érnének ,nem tudtam,hogy babát várok.Védekeztünk.

4 hetes koromig szedtem gyógyszereket,de ahogy kiderült hogy jön a bébi,abba hagytam.

Most 10 hetes.



2012. aug. 18. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem nyugtatót, de szeretnélek megnyugtatni afelől, hogy a babádnak nem lesz semmi baja, hiszen ha 4 hetesen abbahagytad, akkor előtte még nem voltatok összeköttetésben, tehát a babát vagy egyáltalán nem, vagy csak minimálisan érte a nyugtató hatása. Ebben a korban még a "mindent vagy semmit" elv érvényesül, ha most 10 hetes egészséges terhességed van, akkor hidd el minden rendben lesz a továbbiakban is.

Boldog babavárást!

üdv.:35hkm

2012. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz attól! A xanaxot és a cipralexet szedtem, mikor pozitív lett a tesztem pár nap alatt elhagytam, most sem vagyok túl jól, de járok helyette relaxálni és jussem veszem be:-) pedig a nőgyógyászom azt mondta, inkább vegyek be mint rosszul legyek...nincs az első 5 hétben biokémiai kapcsolat a babával, így nem árthat neki. 9hkm
2012. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!