Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér terhesség alatt?

Aranyér terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki vagy mit lehet érezni, ha aranyerem van?

Nem vérzik, nincs kitüremkedve semmi, csak viszket. Ez lehet aranyér? Nincs szorulásom sem, normálisan wc-zek.


2012. aug. 19. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor az nem aranyér!

lehet valami kisebb fertőzés.. a viszketésből ítélve.

2012. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De bizony lehet aranyér, nekem is csak ennyi tünete volt, hogy viszketett. Vettem reparont, elmúlt. A szülésnél meg kijött teljesen sajna, sokáig tartott, amíg elmúlt:(
2012. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok: doki állapította meg, hogy ez aranyér, ő javasolta a reparont is.
2012. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En sajnos eleg szorulasos voltam a terhessegei ido alatt ,pedig sok folyadekot ittam,.eloszor viszketett ,.majd kulso arany erem lett :( es sajnos azota sem mult el.pedig kezelem :(
2012. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a Reparont terhesség alatt nem ajánlják nekem meg patikus mondta,én is azt használtam eleinte aztán jól lecsesztek,
2012. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig nekem a doki javasolta. Plusz elolvastam a tájékoztatóját is, ahol szintén azt írták, nem okoz gondot:


Terhesség és szoptatás idején alkalmazott Reparon kenőcsre vonatkozó vizsgálati adatok nem állnak rendelkezésre. Mivel a készítményben tartósítószerként használt fenol koncentrációja jóval alatta marad a gyakorlatban korábban használt fenol oldatok koncentrációjának, nem várható, hogy terhesség és szoptatás idején az anya és gyermeke biztonságát veszélyeztetné.

2012. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!