Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be fog indulni a tejtermelés?...

Be fog indulni a tejtermelés? 37 hetes vagyok és semmi előtejem nincsen.

Figyelt kérdés
Ha kicsit megnyomom a mellbimbómnál,akkor jön belőle valami.
2009. júl. 23. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jön belőle valami, akkor miért írod, hogy nincs semmi?

Nekem egyáltalán semmi előtej nem volt terhesen. Nem mindenkinek van. Mondjuk nekem később se volt túl sok tej, de állítólag semmi összefüggés nincs. A szülés előtti tejcsorgást nem úgy kell elképzelni, hogy folyamatosan ömlik. Majd ha megszültél, akkor beindul. Amúgy nem szabad nyomkodni!

2009. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatási tanfolyamon azt mondta a védőnő, hogy nincs összefüggés a terhesség alatti mellbimbócsorgás és a tejtermelés között. szóval ne aggódj, mert az idegeskedés már tényleg hat a tejre!
2009. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomkodd, majd jön, ha itt az ideje! Egyébként nincs összefüggés!
2009. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsit megnyomod és jön, akkor VAN előtejed! Ha szívnád is, még jobban jönne:) Ne piszkáld a cicid, majd rácuppan a bébi
2009. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj,biztos lessz tejcsid ha megszülsz.

Mikorra is vagy kiírva???

2009. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy gramm előtejem sem volt, mégis 3 évig szoptattam.Most 23hetes pocis vagyok, addig örülök, amíg megúszom betét nélkül.Még semmi csorgás, hál'Istennek.
2009. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!