Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek nem szűnő, erős...

Mit tehetek nem szűnő, erős hasi (menstruáció féle) görcs ellen 16 hetesen (már két hete), van valami házi, természetes szer?

Figyelt kérdés
16 hetes leszek kedden. Orvosnál is voltam már vérzés és ez miatt(már kettőnél is). Mindedjik azt mondta,hogy nincs baj a terhességgel, a méhszáj zárt. Ennek ellenére vérzésem is volt már többször(barnás folyással indul,piros lesz,majd kivilágosodik és elmúlik 3-5 nap alatt.) A magne b6ot szedem de nem múlik a görcs.Amúgy semmi más rossz tünetem nincs már(hányás meg ilyesmi). A lábam se meg semmi más nem görcsöl csak a hasam. Nem tudtok valami házi patikát vagy teát vagy ilyesmit kiegésztő kezelésnek?

2012. aug. 20. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A magne b6 nem ér semmit, próbáld meg a Magnerotot, nekem a nőgyógyászom is mindig ezt ajánlja,a kórházban is ezt adják. A többi magnézium készítmény, mint itt is írta valaki csak "bohóckodás".

Először 3x2 majd 3x1.

A múlt héten nekem is görcsölt nagyon, előtte béres mg-t szedtem, de semmit nem ért, amikor bevettem a magnerotot 2x2 már éreztem , hogy sokkal jobb lett.

Szép és fájdalommentes estét Neked!

2012. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a jó kvánságot. Én is úgy vettem észre,hogy a magne b6 nekem sem valami jó.
2012. aug. 20. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Válts magnéziumot! A magnesii citrici vényre is kapható,így olcsóbb,több benne a magnézium,mint a magne b6-ban. Ellenben a Magnerottal,nem muszáj szétrágni.

Emellett amit tehetsz,hogy sokat pihensz,illetve sok folyadékot iszol,lehetőleg vizet!

A No-spa amit még szoktak szedni a görcsökre terhesség alatt,ha jól tudom... de ebben nem vagyok biztos!


Mielőbbi görcs és vérzés mentes gondtalan,boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,15hkm

2012. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem használt a magneB6 nekem le lett cserélve pananginra. Ezzel sokkal jobb és ez is recept nélküli. Kérdezz rá az orvosodnál és pihenj nagyon sokat. Boldog Babavárást 20hkm
2012. aug. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tkata81 ***** válasza:

Szia!

Nekem kb a 6. héttől voltak görcseim, az orvosom napi 3x1 magnéziumot és 3x1 nospat írt fel, amit még most is kell szednem min a 15. hétig.

pár nap után hatott, azóta nincsenek azok az iszonyatos görcsök, mint előtte.

Jó babvárást!


13hkm

2012. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!