Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik allandoan rosszul voltak...

Akik allandoan rosszul voltak hogyan viseltek lelkileg? Mikor lett jobb?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok ikreket varok es 5 hetesen kezdtem rosszul lenni ami azota is tart.Egesz nap hanyingerem van es sokat is hanyok.Kb minden jajatol rosszul vagyok.Mar nagyon nehezen viselem ezt az allando risszuletet.
2012. aug. 21. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Én, most a második babánál a 16. hétig voltam rosszul. Nem hánytam egyszer sem, de állandóan és mindentől émelyegtem és szinte semmit sem bírtam enni. Még a férjem illatától (amit alapból imádok) rosszul voltam. És főleg délután, este. Volt, hogy fel sem bírtam ilyenkor kelni az ágyból. Szörnyű volt. Én nagyon kivoltam tőle lelkileg is. Sokat is sírtam, mert még takarítani és főzni is nehezemre esett. De szerencsére a 16. héttől jobb lett. Most viszont már a nagy pocakom miatt nem nagyon tudok semmit csinálni. :D


35 hetes és 3 napos kismama

2012. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 10.héttől a 16.hétig nagyon rosszul voltam.Napi 2x hánytam,nagyon nem is mentem semerre inkább csak feküdtem.Enni se igen tudtam.Teljesen a 18.héttől múlott el nagyon nagy megkönyebbülés volt.
2012. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kb az 5-6. héttől éreztem azt, amit Te!!

Úgy éreztem sosem lesz vége, aztán a 12. héten mintha elvágták volna!! :) Mondjuk nekem nem ikrek lesznek, de remélem neked is hamarosan múlnak a rosszullétek!! :)

39hkm

2012. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!