Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után spirál?

Szülés után spirál?

Figyelt kérdés
Van,aki ezt használ? Én gyógyszert szedtem,de terhes lettem mellette és bár nagyon örülünk és várjuk,azért mégiscsak jobb lett volna,ha tervezett az egész,ha úgy alakulhatott volna,ahogy mi akarjuk. Úgy tervezem szülés után spirált rakatok,de fogalmam sincs,hogy ez miként hat a szervezetre,mennyire biztonságos.. Gyógyszert nem merek már szedni ezek után,ez tűnik a legjobb megoldásnak. Mennyibe kerül egy ilyen?
2012. aug. 21. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem négy hónapig Gold Lily spirálom volt, aztán terhes lettem. Tulajdonképpen a beágyazódást akadályozza meg, így szerintem kevésbé biztonságos, mint a tabletta, ami már a megtermékenyülést is megakadályozza. Persze lehet, hogy hüvelykrémmel biztonságosabb lenne, nekem nem volt ennyi eszem. Ne érts félre, én se bánom, hogy terhes lettem, de 4 hónap után! :O Vártam volna 1-2 évet szülés után... 11000 Ft körül van az ára. Persze sokaknak bevált, testvérem esküszik rá, nekem nem jött be. Ki kell próbálni, nem tudhatod, hogy melyik csoportba tartozol.
2012. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a betegtájékoztatóját: [link]
2012. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Elgondolkodtató így ez a módszer is.. Majd valami lesz,azt hittem ez biztonságosabb,de úgy tűnik nem.
2012. aug. 21. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az elsővel gyógyszer mellett lettem terhes,természetesen nagyon örültünk.Szülés után 3 hónapig nem kívántam a szeretkezést,majd visszatértem a gyógyszerre,de aztán azt hittem terhes vagyok,amikor 7 hónapos volt a lányom(nem voltam),és utána felrakattam spirált.A lányom 20 hónapos volt,amikor teherbe estem spirál mellett,óriási szerencse,hogy jó helyen tapadt meg a baba.Hülyeség volt felrakni,mert annyira nem véd jól,és én elvetetni semmiképp nem akarok/akartam babát,de ha terhes leszek spirál mellett nem biztos,hogy meg tudom tartani a babát.Már 5 éves a legnagyobb lányom,2 és fél a kisebb,és 3 hetes a kisfiam,ő előtte gyógyszert vettem,de abbahagytam,mivel szerettünk volna babát.

36/N

2012. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*gyógyszert szedtem.

Egyébként én nem is szerettem volna babát egyáltalán.:)

Utolsó voltam.

2012. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mirena spirálom van....és nagyon nagyon bevált!
2012. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!