Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elsö heteiben...

A terhesség elsö heteiben normális az enyhe hüvely fájdalom?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, mindennap érzek a hüvelyemben enyhe nyillalást, mitöl lehet, és meddig tart? Köszönöm

2012. aug. 21. 16:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Volt valaki hasonló helyzetben? kérlek segitsetek! Köszönöm!
2012. aug. 22. 10:49
 2/6 anonim válasza:

Pontosan nem ertem mire erted de szerintem nem gond,en elso jetekben elegge gorcsoltem,aztan elmult majd ujra elojott most 12 hetes vagyok es neha megint gorcsolok.szerintem nincs baj de ha nagyon aggodsz menj el a dokidhoz,ha valami baj van azt idoben lehet orvosolni.nekem volt egy kisebb beverzesem a 7 het kornyeken es egybol megereztem h baj van,elmentem a dokihoz kaptam ra gyogyszert es el is mult.remelem minden rendbe van,majd ird meg mit mondott a doki!

Boldog babavarast!:)

2012. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szia, köszi a választ úgy értem hogy napközben bele nyillal a hüvelyembe, mintha fájna egy picitt de nem a hasam csak a hüvelyem (nem tudom jobban megfogalmazni) dokihoz újra 2 hét múlva kell menjek!
2012. aug. 27. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is fájt az elején. Olyan volt mintha valaki alulról belekapaszkodott volna. Az orvosom nagy lelkiismeretes, de amikor ezt mondtam neki, akkor azt mondta ez normális. Nő a méhed és benne a babád. Örülj neki:)

18 hkm

2012. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó válaszoló akkor én is megnyugszom!
2012. aug. 29. 10:29
 6/6 anonim válasza:
Most én is hasonló huvely fájdalmat érzek,nem eros csak kellemetlen.Még nagyon a terhességem elején járok 4-5 hetes.Ha erre jársz kedves kérdezo megírhatnád hogy minden rendbe e ment a terhességed során.Koszonom.
2013. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!