Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikorra szült, és mik...

Ki mikorra szült, és mik voltak az "előjelek"? 36.4 hetes km

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:

A kiirás elötti napon szültem.

előjelek?

nyákdugó táv. 2 nappal elötte

kevesebbet mozgott a kicsi

szabálytalan 10,15,7 perces fájások másfél napig.

2010. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.csak azért kérdem,mert már úgy szúrkál mindenhol:(de alig várom hogy már meglegyen:))
2010. okt. 28. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én pont a kiírt napon.Már elötte 2 nappal jóslófájásaim voltak.Aznap annyiszor voltam nagy wc-n h megszámolni nehéz lett volna.Nem kívántam semmi kaját aznap ha 3 szem fornettis pogit megettem sokat mondok.Pedig reggel 5-kor keltem és este 21:41.kor lett meg a babám és tetejébe csak reggel kaptam kaját.azt hiszem röviden ennyi..8 hós tündér anyuja
2010. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elfolyt a magzatvíz.Mivel még nem töltöttem be a 37 hetet koraszülöttnek vették, úgyhogy te csak várj még 3 napot a szüléssel.(mintha lehetne)
2010. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én már mindent előjelnek vettem: sok-sok, rendszertelen méhösszehúzódásom volt, aztán néha jöttek mensi-szerű fájások is, fájt nagyon a derekam szinte minden nap. Ahogy telt az idő a fájdalom egyre inkább erősödött, de csak nem történt semmi. Ez úgy kb. a 38. héttől volt, végül túlhordtam és 40 hét 3 naposan a magzatvíz-vizsgálattól repedt meg a magzatburok, ekkor elöntött a magzatvíz. Úgyhogy magától még szerintem maradt volna odabent a Kicsikém!

Egy 3 hetes kislány anyukája

2010. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nagyobik kisfiamnál egész nap fájt a derekam majd leszakadt görcsölt a hasam aztán este 8 kor elment a magzatviz éjjfélkor lett meg a fiam nála azzonali császára volt szügség mivel a nyakára volt tekeredve a köldökzsinor.Kicsifiamnál ő 1 éves mult nála programozot császár volt nem válalta be a doki a sima szülést hiába akartam mert nagyon vékony volt a hegem és nem mert kockáztatni akkor mikor ki voltam irva regel 6 kor levittek a szülőszobába 10 kor jöttek fájások is és fél 1 kor vittek a mütőbe.
2010. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elfolyt a magzatvíz a 37+1 napon. Semmi fájás, oxitocin ellenére sem tágultam kicsit sem, császár lett. Koraszülöttség szóba sem jöhetett, 3700 gramm és 54 centi, 10/10 apgar. Előjel semmi, még a műtétre való előkészítésnél is rúgkapált a pocakomban, sosem fájt, szurkált semmi.
2010. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40+6 hetesen 24 órával szülés előtt éreztem kb.20 percenként menziszerű görcsöket,de még aludni is tudtam az éjszaka.12 órával később már nem volt ilyen rózsás a helyzet,mert egyre jobban és jobban kezdett fájni.Az utolsó pár órában már elviselhetetlen volt,kaptam EDA-t,nekem sokat segített,simán szültem.
2010. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia

én 36+3 hetes vagyok és én is már nagyon várom hogy megszülessen a kicsifiam :))) Remélem jövőhéten szülünk és remélem te is :) Mensiszerű görcseim már néha vannak és mostanában nagy dolgom is sokszor van,kicsit hasmenéses a dolog.

2010. okt. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Holnap töltjük a 37. hetet és az utóbbi napokban sokat fáj a hasam és sokszor megyek nagywc-re. Örültem a kérdésednek :-) de tapasztalattal még nem szolgálhatok
2010. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!