Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van szaga a magzat víznek?

Van szaga a magzat víznek?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka sírt a 14 hós babám ölembe vettem leültem vele és ö is szembe velem ült az ölembe.egyszer csak egy csomó folyadék folyt vagy belőle vagy belőlem. Én 28 hetes terhes vagyok!Előző babám császáros volt így nem volt nekem se fájásom vele se magzatvíz se nyákdugó távozás!

Ezért azt sem tudom milyen érzés!Ennek a lötyinek pisi szaga volt de nem túl erősen!Babámnak a pelusa nem volt nedves a badyja alul igen nekem viszont a bugyim olyan lett meg a föld is!

Szerintem ahogy megfogtam elhuzodhatott a pelusa de ilyen hülye parás vagyok!Ezért kérdezem van szaga a magzat víznek? És ha az lett volna akkor ez kb:éjfél körül volt már lenének más tüneteim is ugye?

Köszi a válaszokat előre is és ne nézetek hülyének létszi!!


2009. júl. 24. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A magzatvíz áttetsző. semmi szaga. Vagy Te, vagy a babád pisilt be, de ha Te lettél volna, azt biztos érezted volt:)

És a magzatvizet onnan is megismered, h az folyik, de állandóan. Te pedig még nagyon az elején jársz a terhességnek, h baj lenne. Ha nagyon aggódsz, menj be UH-ra, ne mondd, h mit történt, csak hivatkozz vmire, pl keményedtél, és megijedtél, vagy a köv. UH-nál nyaralani vagy. Én ezt tenném:)

2009. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A magzatvíznek kicsit édeskés, sajátos szaga van, a vizeletnek sincs általában az ürüléskor annyira jellegzetes szaga, hogy otthon meg tudnánk különböztetni a kettõt. Ez mindenképpen orvos dolga. Tehát, ha kicsi is a mennyiség, mindenképpen szakemberhez kell forduljon a terhes.


Ezt egy szülésznő írta.

2009. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem valami szaga van, mert mikor nekem elfolyott és mentem ki a fürdőbe a kiskutyám, követett és nylni akarta a lábam

:S

menj orvoshoz ahogy az előző szülésznő is írta.

2009. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!