Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok bevetem...

33 hetes terhes vagyok bevetem egy szem alévot lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

ibuprofen...

tilos szedni...rajta is van

panadolt lehet,mert az paracetamol

2012. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt jópáran megírták neked délelőtt, hogy ne vedd be! Akkor most minek kérdezed, ha senkire nem hallgattál. 1tabletta nem oldja meg a fogproblémádat!
2012. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már szereztem panadolt felhívtam a dokim és azt mondta nyugodjak meg mert egy szemtől semmi baja nem lesz,meg se érzi! Idáig is azt szedtem,nehéz gyógyszert bevenem,mert penicilin érzékeny és a paracetamol tartalmu gyogyszerekre is alergiás vagyok,meglájuk adtak hozá kalciumot! Azért nem könyü a helyzetem ilyen szerencsétlen vagyok hogy a gyógyszerek 90 százalékára alergiás vagyok,de a fogfájást nehéz kibírni! De az orvosom és a. Körzeti is azt mondta egy szemtől nem lesz baja! Csak ezeket regel is mondthaták volna nem pedig hagynak szenvedni!!! Köszi mindenkinek
2012. aug. 22. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ok, hogy nem árt a babának, de mit old meg az az 1szem?

Holnap ugyanígy kínlódni fogsz! :/

2012. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mert szereztem panadolt meg hozá kálciumot,mivel írtam hogy a paracetamol tartalmu gyógyszerekre is érzékeny vagyok,de még ezt mondták hogy lehet és remélik nem lesz alergiás reakció! Nem tehetek róla hogy ilyen gáz a szervezetem! Nem azt nem tom mért nem húzák ki! De köszönöm.
2012. aug. 22. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy van a babád kérdező?
2022. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!