Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki jósoltatott hogy...

Van aki jósoltatott hogy mikor lesz baba és bejött neki? lent bővebben

Figyelt kérdés

Sosem csináltam ilyet de anyósom most rá vett hogy beszéljünk egy jósnővel:)beszéltünk is és a nevemen kívül semmit nem mondtam neki csak azt hogy babával próbálkozunk

és azt mondta hogy még nem nagyon akar jönni(ami igaz:()

és hogy 2 hónapon belül kell orvoshoz visszamennünk,amibe megint beletrafált és hogy a januári hónapban fog sikerülni:)

Ne nézzetek hülyének ,de volt már valaki így és be is jött neki?Azért is írtam ide:)

ja és az egyik barátnőm meg tarotból szokott és ő is rakott rám ki és ott 6 hónapos "előrejelzést"csinált és az volt hogy nem és hát úgy látszik az sajnos eddig bejött:(

de ne értsetek félre nem erre alapozok ismétlem nem is csináltam még ilyet ,csak a kíváncsiság:)és szerencsére nem is vagyunk rágörcsölve még eddig ,pedig már jó ideje nem jön:)


2009. júl. 24. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem azt jósolta egy neves jósnő, hogy gyerekvállalás miatt fogom abbahagyni az egyetemet :) de nem jött be, mert a diploma után 4 évvel szültem. mert így akartam :D

azt mondta, 2 gyerekem lesz, különböző neműek. erről még nem tudok nyilatkozni, mert még csak egy van :)

2009. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
2009et írunk. A XIX. században vagyunk. Jónapot.
2009. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

a XIX-ben????!!! :DD

nem a XXI-ben véletlenül??? :DD

2009. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én egy céges bulin kipróbáltam csak úgy heccből, mindent jósolt, csak a házasságot meg a gyereket nem, pedig akkor már minden tervben volt. Szóval a közelében sem járt, én csak mosolyogtam magamban, milyen jól megél ebből a semmiből.
2009. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
nemnem! szigorúan a XIX-ben! :D direkt írtam! (...)
2009. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Akkor most figyeljetek,23 éves voltam amikor mentem,a jeggyűrűt levettem,tehat olyan fiatalon nem okvetlenül következtethetett semmire.Tavaly aug.amikor voltam 3x rákérdezett nem e várok gyereket,fura volt nem szoktak ilyen "erőszakosak"lenni.Mondta hogy ne tervezzem idén májusra a külföldi utamat(tényleg terveztem)!! mert szülni fogok császárral egy kislányt.néztem mint a moziba,gondoltam nem normális....na most itt fekszik két hós lányom,köszönöm szépen,már a vágás is szépen gyógyul a hasamon...
2009. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,még annyi hogy végképp nem hiszek/hittem benne
2009. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
b.sszus, hihetetlen :))))
2009. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
hát, és? beletrafált. több lány születik mint fiú, és a császár se ritka. épp szerencséje volt.
2009. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
végig tudatosan készültem,hogy megszülöm rendesen,mert nem akrtam hogy befolyásoljon hogy császárt mondott,ment is a dolog simán,tiz ora vajudasnal eszembe jutott,amit mondott,gondoltam hogy na ez nem jött be neki,erre tiz perc mulva bejelentettek hogy irány a műtő mert romlik a szivhang.Ja és eszembe jutott hogy ugyanez a jósnő előttem egy másik csajnak lányt jósolt,szintén császárral,a csajnak akkor még kapcsolata sem volt az is bejött....
2009. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!