Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt valakivel csoda?...

Történt valakivel csoda? Érdemes más orvossal is megnézetnem magam?

Figyelt kérdés
A mai napon vagyok 10 hetes terhes. Sajnos a mai ultrahang nem mutatott jót.2 hete nem fejlődik a baba, s már szívhang sem volt.1 hét múlva (ha nem történik csoda) művi úton befejezik a terhességet. Ez az első terhességem s 6 hetesen 1,5 hétig már voltam kórházban barnázás miatt. Nagyon el vagyok keseredve!
2012. aug. 22. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én elmennék más dokihoz is.

Szorítok, és nagyon sok erőt kívánok!!!

2012. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reméljük a babáddal csoda fog történni. Kitartást és sok erőt, nehéz egy hét áll előtted. Saját magad megnyugtatására elmehetsz másik dokihoz, de nem hiszem hogy ilyenben tévednének.
2012. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon kicsi a valószínűsége, hogy ezt elnézték, ha nincs szívhang (és korábban meg volt rendesen). Sajnálom! Kitartást nektek!

Más doki max csak az miatt, hogy ne legyenek csodára várással teli éjszakáid.

2012. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézesd meg magad másik dokival és ha ő is ezt látja,akkor legalább nem kell tovább reménykedni,sajnos bele kell törődni...

Egyébként ha már 2hete nem fejlődik,nincs szívhang,akkor miért várnak még egy hetet???

Legyél erős csajszi és menj másik dokihoz..aztán írd meg,mi történt!

2012. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Sajnos tegnap éjjel begörcsöltem, s reggel fél tenyérnyi alvadt vér távozott belőlem. Rögtön bementünk a kórházba, azonban a vizsgálatkor kiderült, hogy már nyitva van a méhszájam, s elkezdődött a vetélés. Délben meg is műtöttek. Nem tudom, miért történt ez velünk, de az orvos, a nővérek, az altatósok, mindenki nagyon kedves volt és nagyon sokat segítettek azon, hogy ne omoljak össze! Nagyon hálás vagyok nekik azért, ahogy bántak velem! Próbálok csak előre nézni, s túl jutni ezen a tragédián és jobban felkészíteni magam a következő lehetőségre! És reménykedem, hogy azzal már minden rendben lesz!

2012. aug. 23. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Szurkolok hogy a következő babával minden rendben legyen..
2012. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívből sajnálom! :(
2012. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!