Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha alacsony a vérnyomásotok...

Ha alacsony a vérnyomásotok de a pulzusotok nyugalmi állapotban 108 körül mit tesztek? Már két napja ez van a Baby pedig pörög 1000-el!

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyan ez van,én ilyenkor áthivok valakit tesot vagynagyszülöt,hogy letudjak pihenni,nem lehet,hogykimerült vagy?

mert nekem azt mondta a dokim,hogy ez a kimerültségtől is lehet!!pláne ilyen melegbe,sőt én esténként,sokszor szédelgek éslezsibbad mindenem,mozdulni nem tudok...:(

2009. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon rosszul voltam és nem tudtam rájönni mitől van. Ugyan ezek voltak a tüneteim.

Valószínű én is nagyon kimerült lehettem de idegileg nagyon feszült.

Patikában van gyógynövényes boltban vettem Orbáncfű cseppet . (Kis üvegben van tinktúra.) 20 cseppet kell melegvízbe csöpögtetni és úgy meginni. Nekem használt. És természetes megoldás.

2009. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem folyamatosan alacsony a vérnyomásom, és a pulzusom pedig magas, de én nem csinálok semmit. Vagyis próbálok sokat pihenni, ami nem mindig megy. De szerencsére nem szenvedek ettől, nincs semmi tünetem, rosszullétem. Nekem a kezdetektől ez van, a vérnyomásom 100-105/60-70 körül van, a pulzusom meg 100-110 körüli nyugalmi állapotban is. A kis pocaklakóm meg egyfolytában pörög, hetek óta. Azt mondta a védőnő, hogy amíg mocorog, addig semmi gond.
2009. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy akartam írni , hogy patikában vagy gyógynövényboltban lehet venni.
2009. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a dokim a magne b6-ot irta fel,de nekem semmit se használt aztán azota inkább nem is mentem vissza hozzá pihenéssel probáltam csillapitani amennyire tudtam.

És én is idegialapon buktam ki előszőr megis ijedtem,hogy szülés utáni depresszio vagy hasonlo,de szerencsére nem.bár ez se kellemes ami van..:(

Az első kommentet író voltam..

2009. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!