Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a magnéziumot túladagolom,...

Ha a magnéziumot túladagolom, abból milyen problémám származhat?

Figyelt kérdés
2*1 béres mgb6-ot szedek, plussz 1 pezsgőtabi, azt mondták, hogy ez sok.
2008. máj. 11. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,nem sok egyáltalán,nem lehet tuladagolni,mert amire nincs szüksége a szervezetednek azt kiüriti ugyis. Én 4×2 szedtem belöle(orvosi utasitásra) mégse volt sok. 37 hetes kismama.
2008. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha túladagolod a magnéziumot,akkor hasmenéssed lesz.34hetes kismama
2008. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első hozzászólónak igenis tul lehet adagolni a magnéziumot és a calciumot is....(ca tuladagolásnál pl, szivritmus zavar,szivleállás tb. lehetséges,de ahozz tényleg hatalmas mennyiséget kell bevinni vagy hirtelen,vagy folyamatosan)de kérdező amit te szedsz az nem sok...pezsgőtabisnak amugyis csak kb a fele épül be a szervezetedbe
2008. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem hozzá tenni h veseeleégtelenségbe szenvedőknél gázos csak...
2008. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!