Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet elviselni a pánikbe...

Hogy lehet elviselni a pánikbetegséget, mikor terhes az ember?

Figyelt kérdés
Nagyon rég kezdődött már. Csak 20 éves voltam,mikor először rám jött a rosszullét. /Most 32 vagyok/. Sokáig küzdöttem vele,mire eljutottam odáig,hogy majdhogynem teljesen úgy éreztem,meggyógyultam. Aztán két éve kezdődött újra minden,de sokkal intenzívebb volt,mint akkor. Már dolgozni sem tudtam járni,sőt az utcára sem bírtam kimenni. Aki volt hasonló helyzetben annak ugysem kell magyaráznom,hogy ez milyen.Szóval,aztán elmentem orvoshoz és írt fel antidepit Cipralexet,meg frontint. A tabik hatottak,ritkultak a rosszullétek aztán meg is szűntek. De ugye mi terveztünk kisbabát,és azt gyógyszerek mellet nem lehet,ezért majdnem egy év után,kezdtem szép lassan lerakni a gyógyszert. Jól ment. Mire teherbe estem már egyáltalán nem szedtem és nem tértek vissza a rosszullétek. 10 hetes terhes vagyok és a minap elkezdtem újra érezni,hogy valami nincs rendben. Tudom,hogy ez megint a kezdet és nagyon félek,mert nincs amihez nyúljak. Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Van olyan homeopátiás szer,amit szabad szedni és még hatásos is? Aki tud,kérem segítsen!

#félelem #nyugtató #pánikbetegség terhesen
2012. aug. 23. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam annyiban volt más a helyzet,hogy az utcára kimertem menni,el tudtam menni dolgozni,mindig csak éjjel jött rám.Cipralex-et én is szedtem.Már 6 hónapja nem szedtem semmit,mikor terhes lettem.nem is volt semmi gond egészen a 20.hétig.Akkor volt megint egy pánikrohamom.Ez mellé nagyon durván bekeményedtem,meg görcsöltem is.Gondolhatod, halálra rémültem.Gyógyszert nem akartam szedni,így neki álltam kutatni homeos szer után.Nekem az aconitum napellus vált be.Rögtön első alkalommal éreztem hogy jó.1 hónap után már nem is kellett szednem,sőt azóta nem is volt rohamom.A mai napig van itthon belőle,de csak hogy legyen mihez nyúlnom.

Remélem segítettem!

2012. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyszert nem szedtem, lefoglaltam magam!

Egész nap takarítottam,főztem, olvastam könyveket, neten a használt ruháka vettem a babának az aukciós oldalakon.

Ezzel hogy lefoglaltam magam, elmúltak a pánik rohamok, a rossz közérzet!

Nagyon rossz, tudom, nekem halálfélelmem volt, szédültem, fulladtam, nem kaptam levegőt, a szívem bedobogott, a pulzusom felment!


A Ramóna meg ilyesmi szerelmes regények, babás könyvek lekötöttek, könyvtárból is ki lehet venni!

Próbáld meg magad lefoglalni, ha tudsz akkor varrj a babának!

A nőgyógyásznak is említsd meg, lehet tud valamit rá írni!

2012. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek. Ki fogom próbálni mindkettőtök ötletét! :)
2012. aug. 23. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!