Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Törvényszerű", hogy a terhess...

"Törvényszerű", hogy a terhesség első tünetei között szerepeljen a mellfeszülés, megnagyobbodás? Nálatok, hogy volt ez?

Figyelt kérdés
Olyan sokan írjátok, hogy az volt az első jel, amiből tudtátok, hogy baba lesz! Van azért olyan is, akinek nem voltak érzékenyek, vagy csak később?
2012. aug. 23. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem nőtt semmit a mellem még mindig.


34hkm

2012. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan megnőttek a melleim, de egyáltalán nem fájt, nem feszült 1x sem. Holnap töltöm a 39. hetet
2012. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első 3-nál nem volt érzékeny,kicsit sem feszült,viszont mások észre vették,hogy nőtt,de csak a 8. héttől volt szembetűnő a változás. Negyedjére még szoptattam pár hétig,a bimbóm nagyon érzékeny volt,de nőni semmit nem nőtt a mellem.Már most nem szoptatok,nem is érzékeny a mellem :-)

A terhességnél semmi sem törvényszerű! -még az sem,hogy elmarad a mensi (vannak,akik végig rendszeresen menstruálnak).


Üdv: 3 lányos,16hkm

2012. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!