Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a mellfeszülés,...

Meddig tart a mellfeszülés, mellérzékenység?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hetes terhes vagyok és azt szeretném megkérdezni, h nálatok meddig tartott a mellérzékenység? Nálam úgy kezdődött h késett a menzeszem és duzzadtak, érzékenyek, feszültek lettek a melleim. Akkor már sejtettem h terhes lehetek, mert nekem soha nem szoktak fájni. Tegnap észrevettem tusolásnál h már nem fájnak és nincsenek is annyira megduzzadva. Ez normális lehet? Megilyedtem nehogy vmi rossznak legyen az előjele. Azt hittem ez végig fog kísérni... Nálatok h van/volt?


2012. jún. 24. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, mielött meg kéne jönnie,

akkor kezdődik a mellfeszülés, úgy mint mensi elött.

nálam végig tartott, és az első 2-3-4 hónapban volt a legerősebb volt a mellfeszülés. De minta időnként kevésbé fájt volna.

2012. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nalam egyaltalan nem volt meg eddig, most vagyok 21 hetes.
2012. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is azt veszem észre h időnként elviselhető. Közbe-közbe előjön. Meg azt nem értem h miért van pecsételő vérzésem időközönként? Először úgy megilyedtem, de már 4-szer fordult elő pár naponta. Vizelet végén egy nagyon kevéske. Elmentem vele dokihoz, a hüvelyben nem volt vér. Nem értem... Ilyen volt Veletek? Ez normális az elején?
2012. jún. 25. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

velem nem volt ilyen , nem pecsételtem.

de ha a doki mindent rendben talált a vizsgálaton, akkor ne aggódj.

egy kis pecsételés még nem baj, de ha vérzel, azzal vissza kell menni a dokihoz.

2012. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!