Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Előfordult...

Mitől lehet ez? Előfordult hasonló valakivel? Azzal tisztában vagyok, hogy a mocorgást még nem lehet érezni.

Figyelt kérdés

De!Akkor mi az oka annak,hogy időnként olyan érzésem van,mintha apró buborékok,lufik pukkanának szét a hasam aljánál?Nem a gyomromnál,hanem lejjebb!

Néha olyan is,mintha bugyborékolna picit..

Mitől lehet ez?

7 hetes km


2009. júl. 25. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Bélműködés.
2009. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi,de azt írtam,hogy nem a gyomromnál!

A bélműködést felismerem..

Tényleg senkinek nem volt ilyen?

Senki nem tud egy hasznos választ írni? :(

2009. júl. 25. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Már bocs, de a belek a gyomor alatt van...gondolj arra, hogy amikor felpuffadsz, akkor is a hasad aljánál történik, ahol a belek vannak...

Nem kötözködni akarok, de ez van.

7 hetesen még a buborékoló érzés nem a mozgás jele, hiszen az embrió pár mm-es csak. Az majd a 15. hét körül jelentkezik, a tényleges mozgás pedig első babánál a 20. hét környékén.

2009. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En a masodik babamat varom, most lepek a 11. hetbe, en is erzek mar negy hete ilyet ritkan, de tisztaban vagyok vele, hogy nem baba.

Nem nagyon, de azert fel vagyok puffadva es idonkent a szelek is bantanak. Tutira ezt erzem a beleimben.

Nem a gyomromnal, hanem az alhasam kornyeken, koldok alatt.

Viszonyitaskeppen: kb a 12. hetig a mehed a babaval egyutt meg a szemeremcsontod mogott helyezkedik el. Ha annyira lent ereznel mozgolodast, lufikat, az lehetne a baba.

2009. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!