Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok eszméletl...

Amióta terhes vagyok eszméletlenül szőrösödöm. Nálatok is előfordult már hasonló?

Figyelt kérdés

Tiszta apró, de sűrű szőr borítja a pocakomat is. Nem értem mi okozza, jó ez így?

A legrosszabb pedig az, hogy eddig mindig Epilátort használtam, de most hogy ilyen sűrű és erős a szőrzetem még a lábamat sem bírom leszedni vele, annyira fájdalmas.

Tapasztalatok?


2010. jan. 12. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hormonok okozzák :) Néha "megbolondulnak" a terhesség alatt.. Szülés után majd visszaáll a normális hormonháztartás, addig meg kitartás!
2010. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak tiszta gáz. Mit gondolhat a doki, miközben a hasi Uh-ot csinálja?:)
2010. jan. 12. 13:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nagyon sok kismamánál előfordul, a doki is tudja, hogy nem Chubakka vagy, hanem csak a hormonjaid szórakoznak veled :) Szülés után pár héttel szépen kikopik, elmúlik.

Nekem is tiszta szőr volt a hasam, főleg a középvonal, köldök alatt. Ez van.

2010. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én akkor szőrösödtem ennyire, mikor a lányaimat vártam! Én is szégyelltem a doki előtt hogy szőrös a hasam, ezért epilátorral mindig leszedtem ha vizsgálatra mentem! Most a harmadik babánkat várjuk, ő kisfiú lesz és alig van szőröm! Lehet neked is kislányod lesz:)


27 hetes kismami

2010. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy a doki mit gondol! Számára a szőrös és a szőrtelen női test épp olyan, mint egy szakácsnak egy lábas vagy 1 darab hús. Ha hallanád, miket beszélnek szülés vagy császár közben a dokik egymás között :DDDD
2010. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is szőrösödtem, epiláltam mindig. Én nem tudtam elviselni. Amúgy azóta sem múlt ez el, pedig már 5 és fél hónapja szültem.
2010. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első jele a terhességnek. Ahogy leborotváltam a lábam, pár óra múlva már borostás volt. Nem is értettem. A hasam nekem is szőrösödik, én nem szégyelltem, hanem megkérdeztem a dokit, hogy normális e, azt mondta, hogy teljesen normális és ne bolonduljak meg, ne kezdjem el szőrteleníteni, mert nagyon érzékeny ott a bőr és megsérülhet, akármivel csinálod. Hidd el, hogy hozzászoktak már ennél sokkal cifrább dolgokhoz is!
2010. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
JA! Utolsó vagyok, és nekünk is kislányunk lesz, reméljük egy-két héten belül:)
2010. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szőrősödtem....pocim nagyon, de szerencsére szőke szőrzetem van:) Máshol nem, sőt a lábamon elég volt heti 1x leszedni, ott alig nőtt, de a pocim tiszta szőr volt, én nem szedtem le, lekopik....ha leszeded, mindig visszanő...
2010. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első babámnál nekem is így volt. Én simán borotváltam, mielőtt dokihoz mentem. Nem erősödött fel tőle, szülés után simán elmúlt.

Most meg a második babánál pont azt vettem észre, hogy pl lábat is ritkábban kell epilálni, sokkal lassabban nő.

2010. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!