Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismamik, hogy...

Tittiritty kérdése:

21 hetes kismamik, hogy vagytok? Mocorog a bébi?

Figyelt kérdés
Mi ma kezdjük a 21. hetet. Másfél hete mocorog a kicsike és napról napra többet és erősebben, imádom:-))Lassan új gatyákat kell vennem, mert nem férek a régi szűk nacijaimba. Meséljetek! Dolgoztok? Gyorsan elfáradtok?
2009. júl. 25. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem már a 15.héttől mocorog a kisfiam! :) Kb. azóta járok már kismamanadrágban, mert a régiekbe nem fért bele a pocakom. Hízni nem túl sokat híztam, eddig csak 2-3kg-t. Viszont pár hete nagyon vizesedik mindkét lábam, hiába a praktikák, nem segít semmi. :(

Én még dolgozom, elvileg a 30.hétig, a munkával nincs problémám, jól bírom. Én is gyorsabban elfáradok, mint rég, bár igyekszem kímélni magam.

És te hogy vagy?

2009. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Örülök, hogy válaszoltál:-) Már azt hittem, hogy egyedül vagyok 21 hetes:-) Én még nem vettem kismama nacit, de sűrgősen be kell szereznem néhány darabot. Korán elkezdett mozogni a picúrod! Első bébi? Nekem is vizesedik a lábam és nem is tudok ellene mit tenni. Ami viszont jobban zavar, hogy viszeresedik és nem tudom, hogy mit tehetnék ellene. Sajnos a családban jellemző a női tagoknál a viszeresedés. Én is dolgozom és fogok is, persze csak addig, amíg bírok. A főnököm és a kollégák is nagyon toleránsak, szerencsém van velük. Ritka az ilyen manapság. Vigyázz magatokra és pihizz sokat! Boldog babavárást Neked!:-)
2009. júl. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!