Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hét körüli kismamik....

20. hét körüli kismamik. Nektek se mocorog ma nagyon a picitek? Aggodok kicsit.

Figyelt kérdés

21+5 hetes vagyok...eddig azért ha nem is egész nap de napjában töbször szoktam érezni a babocác mocorogni de ma irtora keveset.meg csak nagyon gyengén de pl csak reggel éreztem azota nem tünt fel mocorgás.lehet okom aggodnui vagy mikor kell dokihoz menni ? vagy természetes enniy idösen hogy ritkán érzem? még igy nem jártam miota érzem...pedig elöbb el is feküdtem mert ugy általában mindig beindul de most nem.aggodok érte.

bocsi a hibákét de siettem.


2010. máj. 10. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! 18+2 hetes vagyok, nekem sem mocorog annyit ma a babám és én is csak reggel éreztem utoljára, de nem aggódok, mert szerintem normális, ha nagyon aggódom akkor mindig csokit szoktam enni mert attól beindul, ettél ma már valami édességet? szerintem próbáld ki mielött szaladnál a dokihoz :) neked is befog indulni, csak ma lehet lustibb ettől az időtől :)
2010. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18+4 hetes vagyok, nem sokszor mocorog a babym, de ha mocorog akkor akkorákat rugdos hogy csak na.
2010. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ettem ma fagyit...azt imádom.de nem sok sikerrel.

köszönöm a válaszokat..kicsit meg is nyugodtam.

2010. máj. 10. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Menj be a kórházba egy uh-ra vagy szívhangra!

Ezt nem szabad annyiban hagyni, ha már reggel óta nem érzed a mozgást!

2010. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bár én már 30 hetes vagyok de nekem is volt ennyi idösen ilyen hogy alig alig éreztem volt hogy egy két napig sem. emlékszem sokszor nagyon kiborultam párom vigasztalt mindig aztán este egyszer csak megint éreztem. ne ess pánikba ez gyakran elöfordul enniy idősen és nagyon sokminden befolyásolja öket is pl.az idöjárás. az én babucim is sokkal lustikáb amikor ilyen idő van mint pl. ma. szomorkás esös kicsit szeles. de természetesen ha nem tudsz megnyugodni menj be a korházba ha teheted de szerintem semmi baj nincsen hidd el nyugodj meg!! boldog babavárást neked és azért majd irj hogy mi ujság!!!!!!
2010. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok, reggel nekem is nagyon keveset mocorgot, de most beindult. nekem az édestöl elindul de csak ha eleget kap.

Amúgy ha nagyon nem érzem, mint ma, leültem a munkahelyemen pár percre, megettem egy jó cukros csokis gofrit, és vártam, és mikor csak egy picit is éreztem, akkor tudtam hogy ok, dolgoztam tovább, lehet elfordult befele rugott. De én is aggódos vagyok nagyon, de megpróbálom nem túl aggódni.

Azt írtad mozgott akkor az mára legyen elég. Van aki 20-ik hét körül kezdi érezni, söt olyat is hallottam hogy az összes gyerekét 23-24-ik hét körül érezte valaki.

2010. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sziasztok :D

köszönöm a válaszokat...már beindult nekem is :D és tökre örülök neki...piztos pihizett. :D

köszönöm a biztatást

boldog babavárást kivánok.

2010. máj. 10. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Én 19 hetes 2 napos vagyok. Napközben nem nagyon éreztem eddig a babócát , inkább este vagy reggel mikor még fekszem.

Én is ezen aggódom folyamatosan.Nem kellene e már napközben is éreznem!?

2010. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem, vagy csak alig-alig éreztem kb. a 22. hétig. Aztán a 25. héttől indult be durván a babucink.

Frontok jönnek-mennek, meg kaják is.. mindkettő hatással van a babádra.

Ne izgulj, attól ő biztos "csakazértis" meg sem moccan majd ;)

2010. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!