Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek hogy mocorog...

Kismamik nektek hogy mocorog a babátok. Én főként csak a hasam baloldalán érzem, vagy középen. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Második baba, és 22 hetes vagyok.Miindegy hol jártok, mindenki tapasztalata érdekel! :)

Már nem emlékszem, hogy a kisfiamnál lett volna-e ilyen! :)


2010. ápr. 29. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 27. hétben vagyok és már mindenhl éreztem :) A méhem jelenleg 3-4 ujjnyival a köldök felett van, és a babát szoktam érezni teljesen lent szeméremcsont felett is, meg van hogy pár perc múlva meg fent érzem a köldököm felett :) Van hogy egész jobb oldalt, és van hogy bal :)

Ő rengeteget mocorog, rugdos, a nap bármely szakában :)

Boldog babavárást :)

2010. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked is! És jó egészséget nektek! :)
2010. ápr. 29. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 29 hetes hetes vagyok!És csak a közvetlenül a gyomrom alatt,meg egész lent az alhasamba érzem!Faros baba!Jó nagyokat rúg ott lent alul,nem valami kellemes:))))Felül meg simiz,azt nagyon imádom:)))Jó egészséget Nektek!!!
2010. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

21. hétben vagyok és én is bal oldalt, de a majden ezzel egyszerre a jobb oldalon is. Nagyon sokat mocorog.

2 hét múlva megyünk 4d-re remélem tudni is fogom lány e v fiú.Neked mi lesz?

Nekem is 2. terhesség.

2010. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!Nem tudom elfogod-e olvasni,de nekünk kislányunk lesz! :)És nagyon örülünk, hogy a fiú után egy lányzó jön! :)

Remélem nektek is bejön az amit vártok! Ha gondolod, nyugodtan írj e-mailt, arra is szivese válaszolok! :)

2010. máj. 3. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!