Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamik. Mennyit...

27 hetes kismamik. Mennyit mocorog a babatok? Az enyem nagyon lusta, persze vannak napok amikor nagyon eleven de altalaban lusti.

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
holnap leszek 24 :-) nagyon lusti a babám :-) napközben párszor ha érzem, vagy este. reggel sokszor nem is, mert mozgásban vagyok. de minden Uh-n is lusta volt.....hát remélem születése után is ilyen kis nyugis lesz :-)
2010. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rengeteget mozog. Előző baba is ilyen volt és születése után is sajtkukac volt, úgyhogy most is erre készülök :)


Örülök egyébként, hogy érzem őt, de azért jó lenne néha ha alukálna :)

2010. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok...mármint holnap leszek 27! :-) bocsi
2010. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 27 vagyok, és az én picim sem mocorgós. Reggel szokott és este...
2010. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Akkor megnyugodtam.Az elozo babam reggeltol estig mocorgott ezert furcsa hogy a picikem most ilyen lusti.De akkor nem csak nekem.
2010. jún. 24. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én 28 hetes vagyok és amikor jó hűvös idő van azt nagyon szeretjük olyankor meg sem áll de ha jön egy kis meleg akkor meg húzódik és sem a kávé sem a cola se semmi nem tudja felpörgetni olyankor inkább csak ki nyomja a kis lábát aztán ha meg simogatom vissza húzza:-)))
2010. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok és az elmúlt 2 hétben szinte folyamatosan mozgolódik,főleg reggel mikor felébredek.Meg ha a hasamra teszem a kezem,azonnal mocorog.:)
2010. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 26+4km vagyok,az én babám szinte állandóan mozok,sőt néha olyanokat rúg, hogy kimegy az oldalam:)

Nem tudom a hátralévő időbe mi lesz de már majdnem félek mert nagyon erős ez a kiscsaj:)

2010. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!