Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes munkakör, kb 5...

Veszélyes munkakör, kb 5 hetes terhesség, táppénz?

Figyelt kérdés
Kb 5 hetes terhes vagyok, nőgyógyászhoz csak 2 hét múlva kaptam időpontot. Sajnos veszélyes munkahelyen dolgozom (hegesztő üzem-hegesztek 3 szakban, heti 6 napot) és én már nem szeretnék így menni dolgozni. Szerintetek kiírna erre a 2 hétre a háziorvos? Rosszulléteim is vannak.
2012. aug. 27. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minden képpen irasd ki magad! A baba és a Te egészséged a legfontosabb! Irasd ki magad a háziorvossal, utána pedig a nőgyógyász veszélyesztetett terhesnek fog nyilvánítani és lesz alkalmad pihenni, stb. De így én biztosan nem dolgoznék!!
2012. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
off: Te eltudtál helyezkedni nőként,mint hegesztő? Engem is érdekelt a dolog,csak úgy gondoltam nem alkalmaznának...
2012. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen,el.
2012. aug. 27. 09:12
 4/13 anonim ***** válasza:

természetesen ki fog írni a háziorvosod.

gratulálok a babához! :)

2012. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
biztos, hogy ki fog írni. Munkatársamat azért írta ki mert egész nap emelnie és hajolni kellett és zsírral dolgozott. Ha ezt veszem alapon téged is ki fognak írni.
2012. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor délután elmegyek hozzá és megírom h mi volt.
2012. aug. 27. 09:46
 7/13 Gottacska ***** válasza:
Igen biztosank kiir! és így betegszabadságot kapsz! ami majd később a gyed számításánál nem biztos hogyjól fogneked jönni! az lenne a legjobb ha a nődoki irna ki mert az 9- es kóddal ír ki ami nem számít a gyed számolásánál!
2012. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gottacska ***** válasza:
Igen biztosank kiir! és így betegszabadságot kapsz! ami majd később a gyed számításánál nem biztos hogyjól fogneked jönni! az lenne a legjobb ha a nődoki irna ki mert az 9- es kóddal ír ki ami nem számít a gyed számolásánál! De inkább az egészségetek a fontosabb boldog babavárást! 30hkm
2012. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!



én is veszélyes munkakörben dolgozom, sajnos mikor megtudtuk 12 hetes voltam, de a doki egy szó nélkül kiírt táppénzre!igy hálistennek nem volt baj a fiammal.

Te és a babad a legfontosabb, írasd ki magad.



33 hkm

2012. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Biztos ki fog írni, menj nyugodtan!!! Én is mennék a Te helyedben!!!

Kellemes babavárást!!

2012. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!