Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha törik a fogam. Szedjek rá...

Ha törik a fogam. Szedjek rá valami gyóygyszert?

Figyelt kérdés
elég rosszak a fogaim,bár mind be van tömve,tehát járok rendszeresen fogászatra.most vagyok a terhesség 12 hetében,és már 2 kis darab letört a fogamból.a fogorvos,azt mondja csináljunk rá koronát,mindre,nincs más megoldás.csak az elevitet szedem.
2009. júl. 26. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
elevit az jó, calcium pezsi, vigantol olaj (d Vitamin). Nekem is bűn rosszak a fogaim, 5 napja nagyon szenvedek annyira fájnak, mert be van gyulladva az ínyem.
2009. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem is törik, de nekem durván!!! Legelől, a bal lapát fogam csak úgy hosszába ketté tört. Borzasztóan nézek ki. És a fogdoki addig nem csinál semmit amég gyulladt az ínyem. És így kell járnom emberek közé... borzasztó
2009. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!