Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sok keményedésre mit...

Nagyon sok keményedésre mit szedjek? Magne B6 kevés.

Figyelt kérdés
A dokim szabin van, ez az idő meg nem kedvez a keményedéseimnek, szülni még nem akarok, a 34-ik hétben járok.
2011. aug. 4. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
És te komolyan beszednél BÁRMIT, amit itt írogatnak? Attól, h valakinek jó volt, lehet, hogy neked árt!
2011. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok, ilyen stílussal biztosan sokra viszed az életben.
2011. aug. 4. 11:44
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Szia!

Egyrészt igaza van az első válaszolónak, másrészt azt is tartsd szem előtt, hogy a magnéziumot túl lehet adagolni!!!

Mennyi magne b6-ot szedsz?

2011. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves 1! Töröltesd magad!



Kedves Kérdező!


Kinek ez,kinek az vált be. A Mg B6 nagyon népszerű,de a Magnerot is sok várandósnak vált be. Én a Magnesii Citrici- t használom (vény nélkül 300 ft,vényre 140 ft- 10 szem van benne, 500 mg magnézium.)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:2gyerkőcös,34 h.km.

2011. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A magne-B6-on kívül, van más magnézium készítmény is, nem emlékszek pontosan a nevére, de az biztos, hogy nőgyógyász írta fel, tehát vényköteles volt.

Hívd fel a védőnődet, ő biztos tud tanácsot adni!

(Egyébként az elsővel, (a gyógyszerek ellenére is)az én pocakom is sokszor keményedett és mégis kibírtuk a 39. hétig)

2011. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a magnézium citrátot, abban több a magnézium. Nekem a dokim 1,5-2 l fekete teát javasolt, mert izomlazító hatása van.
2011. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A dokim szerint a Magnerot-ban van a legtöbb magnézium, én napi 3x1-et szedek belőle.
2011. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Beszélj a védőnőddel! :)


Magnesi citrici-t szedtem én is, 3-4 x 2 szemet. De ezt is csak a 36. hétig lehet szedni, mint minden magnéziumot.


Túladagolni azért elég nehéz szerintem, nyilván nem fogsz beszedni egy marokkal. :) Amúgy meg szemenként több, mint 10x annyi mg van a citriciben mint a magneB6-ban.

2011. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is sokat keményedek és magnezium citricit szedek,napi 3x3-at..

de ez vényköteles...próbáld meg egy másik dokinál felíratni.nekem is szabin van a dokim és holnap fogy el a mangneziumom és a párom felíratta az sztk-ban.


22+4 hkm

2011. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A magnesii citrici nem vényköteles,simán kiadják a gyógyszertárakban,de így drágább (ezt fentebb írtam)! A házidokinál is kiírathatod!
2011. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!