Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok és...

6 hetes kismama vagyok és péntek óta vérezgetek és alvadt vér is szokott távozni. Még pénteken bementem a kórházba az ügyeletre de uh-gal nem láttak semmi bevérzést, haza küldtek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma még mindig ugyanazok a panaszaim és még hozzá mensi szerű görcsök is szoktak lenni. De viszont nem olyan erős, alig érezhető. Mit csináljak?
2009. júl. 26. 09:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom ami veled történt! sok kitartást a mai naphoz, és az elkövetkezendő hónaphoz! Gondolj arra h talán beteg volt a pici és azért hagyott itt! remélem nemsokára eljön a te időd is és lesz egy gyönyörű pici babád!

Kitartás!! Szorítok érted!!

2009. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom a történteket,remélem minél előbb sikerül majd egy újabb baba!!

Gyors felépülést,jó egészséget!

2009. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek az együttérzést.Valóban nehéz és magamat hibáztatom amiért itthagyott. Tudom, hogy nemtehetek róla, de valamiért ez az érzés van bennem.2 hét múlva lesz szövettani eredmény.Remélem hamar túl leszek ezeken a gondolatokon és próbálom magam mindig elfoglalni.Mégegyszer köszönöm mindenkinek.
2009. júl. 28. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!