Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szül valaki a jövőhéten a...

Szül valaki a jövőhéten a Bajcsy kórházban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, holnap reggel fektetnek be, és egész héten bent leszek, mert csak csütörtök, péntek környékén indítanak. hacsak nem bújik ki előbb a pici fiam.


Esetleg nem lesz bent még valaki rajtam kívül? :)

40+6 hkm


2012. aug. 18. 14:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az első a-t nem tudom miért írtam a kérdésbe. :)
2012. aug. 18. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, h nem a kérdésre válaszolok, de három hónapja szultem ott. Érdekelne ki a dokid, szulesznod és hogy indítják majd? :-)
2012. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

A dokim Dr. Varga-Horgosi Ági. Szülésznőm lett volna az unokanővérem, Domonkos Tündi. De ő holnap elutazik, átadott a Rostás Zsófinak. Ő holnap és hétfőn nincs bent, ha akkor jönne a pici (amit kétlek) akkor ügyeletesnél szülök majd. (Kicsit bonyolult. :))


Hát, indításról annyit tudok hogy holnap és hétfőn biztosan nem lesz semmi, kedden vagy szerdán csinálnak egy oxi próbát. Ha arra sem indul be a szülés, akkor összeülnek a fejesek hogy mikor indítsanak. A dokim azt mondta ez csütörtöknél előbb biztosan nem fog megtörténni.


Neked ki volt az orvosod, szülésznőd? Milyen tapasztalataid vannak? Egyébként gratulálok a babához! :)

2012. aug. 18. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! A Zsófi, ha jól tudom egy nagyon kedves, fiatal, szőkés hajú, vékony lány. Aranyos, de én mindenképp olyannál akartam szülni, aki egy tapasztalt, határozott, sokat látott szülésznő és már szült gyereket. Én Tóth Ferencné óninál szültem, egy hosszú fekete hajú, 40es, de fiatalos, vékony, kedves nő. Nagyon közvetlen és van két lánya. Nagyon megbíztam Benne, legközelebb is Őt választanám. :) (ha nála szülsz, mondd Neki, hogy az Évi pusszantja, aki május 21-én szült Nála és Fábián dokinál. :) Persze nem szülés közben, akkor lesz más gondod is))

Szóval, igen, Fábián István volt a dokim és elégedett voltam vele is, de sajna nem volt annyira közvetlen, mint amennyire én szerettem volna. Mint pl Móni, akivel tegeződtünk, hülyéskedtünk. :)

Amúgy csak jó tapasztalataim vannak, mindenki, nagyon nagyon kedves, a csecsemősök is, én nem adtam be a babám egy éjszakára sem, pedig hulla voltam, mert egyszer mikor fejtem a csecsemőosztályon, észrevettem, hogy sehol, senki... CSak én voltam ott, ahol a babákra kéne figyelniük... Jó, mi? De amúgy sem akartam beadni a kicsimet. :) Jó a kaja, még a takarító is nagyon rendes, a vizit, nagyon rövid, én reggelente tusoltam, és a vizitre puccba vágtam magam. (szerettem emberi formában lenni ott is és kis szemceruza meg hajrendezés, mindig megvolt. :)

Ha kérdésed van még, írj. :) Jó babázást, könnyű szülést! Nekem gyönyörű emlékek a kórházi napok és a szülés is, pedig a végén komplikáció volt, atóniás vérzésem volt. :(

2012. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!