Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és szakítottunk...

Terhes vagyok és szakítottunk a párommal. Mit mondanátok a kicsinek majd ha már megérti, miért nincs apukája?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, lesz apukája. Igazából kettő is, és mindegyik nagyon fogja szeretni őt!!!
2009. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne?nem ti lesztek az első különélő szülők a világtörténelemben-
2009. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is terhesen maradtam egyedül. De a lányom 2 volt mikor össze jöttem a mostani párommal, most 5,5 éves, és 31 hetes vagyok. A lányom nem is ismeri az apját, ne is ismerje meg soha, őt tartja, és hívja az apjának, mármint a mostani páromat.
2009. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mi már nem találkozunk többet, ő hallani sem akar a gyerekről, én meg így róla, tehát egyedül maradtunk. Csak sokszor gondolkozom azon, hogy mit mondjak majd a picinek, ha már megszületett és elég érett lett ahhoz, hogy megértse mi az, hogy az apukája elhagyott minket és nem kíváncsi ránk. Nem akarom, hogy egy világ dőljön össze benne, hogy nem akarta őt az apukája.
2009. júl. 26. 13:08
 5/18 A kérdező kommentje:
12:46 és ezek szerint a kislányod sosem fogja megtudni, hogy nem az igazi apukája neveli?
2009. júl. 26. 13:10
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Engem is elhagyott a gyerekem "apja"

De én a terhességem alatt ujra össze jöttem a8évvel ezelötti szerelmemmel,sajátjaként szereti és öt fogja apjának tekinteni,már most 9hósan is ragaszkodik hozzá az "igaziapja"meg nem is láthatja mert megtiltottam!!!

Te is találsz szerintem simán egy olyat aki elfogad titeket ugyahogy vagytok:)

2009. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az igazat!! Abból sose lehet baj.

De úgyis lesz olyan párod akit apukájaként fog szeretni még akkor is ha tudja hogy nem ő az igazi apukája.

2009. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, hogy belekérdezek a kérdésedbe, de megkérdezhetem egyedül miből fogod eltartani a kisbabádat?Én lehetséges, hogy hasonló helyzetbe kerülök, mint te és nagyon félek!A családod segít vagy dolgozol?


Amúgy sztem is az igazság a helyes, ha ár eég nagy én elmondanám neki az iagazat.

Kösi, ha válaszolsz nekem!

Üdv

2009. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak a GYES illet meg, nem dolgozom, szüleim nyugdíjasok, apuka nem fog támogatni, ki tudja hol van a nagyvilágban, csak az országot tudom és nincs pénzem peres ügyre. Ugyhogy nagyon nagyon kis pénzből kell gazdálkodnom amíg nem tudok elmenni dolgozni valahova.
2009. júl. 26. 17:18
 10/18 A kérdező kommentje:
De ha megmondjuk az igazat, azzal nem ártunk még többet a gyereknek? Hát nem megalázó egy helyzet azt mondani, hogy apuka kibújt a felelősség alól és 5 hetesen lelépett és azóta híre hamva sincs pedig már nagyokat rúgizik a pici és a neme is kiderült?
2009. júl. 26. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!