Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskunhalasi kórház vélemény?...

Kiskunhalasi kórház vélemény? Nőgyógyászati szülészeti osztály?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Orvosok?

Szülőszoba lehetőségek?

Nőgyógyászati osztály?

2012. aug. 28. 14:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van fogadott orvosod,akk a szülésznők is emberszámba vesznek...Tisztelet a kivételnek!
2012. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én tavaly novemberben szültem ott,ha bármi kérdésed van,írj privit és szívesen válaszolok rájuk!
2012. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Aki csak teheti, nagy ívbe kerülje..... Az orvosok búnkon nem tudják, hogy kell beszélni a beteggel..... Ha gyógyszert írnak fel, akkor irány a net, és útánna nézni, mit írtak fel, nekünk Úrfi irt fel olyan gyógyszert, ami megölte volna a babánkat, háziorvos is alátámassza.... Horváth is bunkó stílus, ha bármi kérdés van felé, teljes bunkozásba átmegy, mintha semmi köze nem volna az anyukának, apukának a születendő gyermek állapotához..... A szülésznők és nővérek is megtudják mondani, hogy bármikor burkózhat, szülés előtt, műtét alatt, után, bármikor...... A legfontosabb, a szaktudás, vigyázni kell nagyon, mivel csak ő mondja meg mi legyen és volt már majdnem, hogy a baba meghalt..... Ha pl.harántfekvéses a babád, go szeged, kalocsa véletlenül se itt, mert csak vár és vár, nem csinál semmit, az ember meg csak az ideget eszi, és nem mond semmit, nagyon hazug, nem lehet neki hinni..... Kerüljétek Kiskunhalast......
2016. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Judit88 válasza:
En most fogok ott szulni mi a véleményetek róluk rendesek azert
jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!