Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhesen nem...

Mennyi idős terhesen nem ajánlott már biciklire ülni? Most vagyok 38+4napos. Árthatok vele a babának. Mert hallottam ezt is azt is.

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még a szülésem napján is kerekeztem!Nem ártottam vele.Aztán lehet hogy az indította meg. nem tudom!
2009. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy hete még ültem, és mindenki el volt hűlve. De nekem nem volt rossz, sőt jó volt mozogni egy kicsit. Hogy szabad e azt nem tudom, én ültem



31 hetes

2009. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem ajánlják, mert ha elesel vele baj lehet. Meg nem szabad a pulzusszámnak tartósan magasnak lennie, mert attól megindulhat a szülés. Tehát bármilyen kardio mozgás baj lehet. Nem tudom a pontos értéket, ha nem lihegsz nagyon, akkor szerintem nem baj. Na meg, most már úgyis szülhetsz.Az eséssel kell vigyázni.
2009. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, Nem tudom milyen biciklid van, de ha en felulok, akkor ahogy elore hajolo helyzetben a bicon ossze van preselve a baba. Ha belemegyek egy godorbe akkor a razkodas sem tesz jot a mehszajra helyezett sulyt figyelembe veve.
2009. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!