Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tehetek valamit annak érdekébe...

Tehetek valamit annak érdekében hogy magasabb gyed-et kapjak?

Figyelt kérdés
Minimál bérre vagyok bejelentve és ennélfogva elég kevés ellátást fogok kapni. Sajnos a munkáltatóval nem lehet beszélni hogy emelje meg a bérem, ez kizárt. Még csak 9 hetes vagyok, jövőre szülök és így a 2009. évet fogják nézni. Folyamatos munkaviszonyom több mint 5 éve van ugyanannál a munkáltatónál. Van arra lehetőségem hogy segítsek magamon? Hallottam egy ismerőstől hogy be lehet fizetni a tb-hez egy egyszeri összeget és azt is figyelembe veszik majd a gyed megállapításánál nem csak a munkáltatótól érkező összeget. Mit gondoltok erről?
2009. júl. 26. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia kérdezd meg itt a neten a CSaládinet.hu-n Szakbarbárt.Ő nagyon tudja az ilyeneket!
2009. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abszolút nem lehet beszélni a főnököddel?Mert az érthető persze,hogy ő nem akar utánad többet fizetni,de mi így csináljuk:

Én is 2010-ben szülök,tehát ezt az évemet nézik.

Beszélek a főnökömmel,hogy emelje meg a béremet,de úgy.hogy a járulék különbözetet én fizetem.

Én szeptember,október,november és december leszek emelt béren,de nekem ez így is megéri,mert utána két évig a magasabb gyedet kapom.

Utána kellene neked is számoltatni egy könyvelővel.Én ezt fogom tenni!

Jó babavárást! :)

2009. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Onnan tudom hogy nem lehet a béremen emelni mert egy kolléganőm már megpróbálta és elzárkóztak. Próbálok utánajárni hogy ha magamnak fizetek be plusz járulékot az járható út-e.
2009. júl. 27. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!