Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok nekem véleményt...

Írnátok nekem véleményt légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés
Pár hetem van szülésig és a párommal nem tudjuk eldönteni h vegyünk-e.Igazából az is a probléma h már elég szűkösen férne bele a keretbe.Ezért szeretnék véleményt róla h érdemes-e venni.Mik a tapasztalatok?Megéri?
2012. aug. 29. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Sok véleményt fogsz itt hallani. Van akinek bevált, sőőőt, lesz olyan aki váltig állítja majd h nekik még szerencse hogy volt...


Nos, az Én véleményem, hogy ha éppen beleférne a keretbe akkor felesleges. A nővéremnek volt (most 5hós a fia), amikor merült az elem a légzésfigyelőben folyamatosan besipolt nekik, Ők meg majdnem szívrohamot kaptak. De nem csak az elem merülésekor, többször volt olyan h bejelzett és nem volt semmi baj- hálistennek.


34hkm

2012. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
őszintén szólva én butaságnak tartom nem is vettem hány generáció felnőtt nélküle? én koraszülött voltam és nekem se volt semmi bajon légzésfigyelő nélkül /36hkm
2012. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát, igen lesz sokfajta válasz!:)

Akinek van az váltig állítja hogy az ő gyerekét megmentette.

Nekem nem volt légzésfigyelőm, így nem tudta megmenteni mert nem is kellett.

Mellettem aludt mivel egyedül nevelem, ráadásul nagyon szűkösen ha akartam volna megvehettem volna.

Szülés után legalább fél évig nem tudtam egy jót aludni, hiszem másfél két óránként szopizott a lányom.

nappal sikerült egy kicsit aludnom amikor édesanyám vigyázott rá.

ennek tetejébe még hasfájós is volt úgy hogy egyfolytában sírt,és egész éjszaka csak őt néztem. Ahogy becsuktam a szemem ő máris fent volt.

Ha úgy gondolod hogy nektek ez megnyugvás akkor vegyétek meg, nappal is ha egyedül vagy és csinálod a dolgod azért nem rossz dolog a légzésfigyelő.

Én nem vagyok ellene, de nekem nem volt rá szükségem.

2012. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen,sokan felnőttek nélküle.És sokan sajnos nem...Nekünk van,én így vagyok nyugodt.Nekem fura,hogy mindenféle baromságot vesznek a szülők (most ezt ne vedd magadra),100ezres babakocsit,de erre ritkán futja.Nyilván mindenkinek más a fontos.Nekem az,hogy ha valami történne,legyen esélyem megmenteni és ne töltsem bolondok házában az elkövetkező 40 évemet
2012. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Semmit sem tartok feleslegesnek, ami a babát védi.

Mi eü. pénztárra vettük amúgy, ha nektek is van tagságitok, akkor ti is el tudjátok számoltatni.

De amúgy nekem megér annyi pénzt, amennyit. Persze jó, ha van mellé elsősegély tudásod.

Nekünk egyszer sem sípolt be feleslegesen, és engem megnyugtatott.

Nekem egyértelműen megérte, minthogy azon ritka esetek közé tartozzak, ahol baj történik, és utána ostorozzam magam még emiatt is, mert nem volt.

Amúgy meg inkább keljek fel téves riasztásra, mint arra, hogy a babával ténylegesen gond van. Még ha ez ritka dolog is lenne, akkor is.

2012. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Én azon a véleményen vagyok, hogy ez a készülék életet menthet, így egyáltalán nem felesleges!!! Sajnos ismerek olyan családot, ahol nem volt és a szülök egyik reggel arra ébredtek, hogy a 3 hónapos babájuk halva fekszik a kiságyban... Nekem minden pénzt megér, hogy véletlenül se kelljen ilyet átélnem. Ráadásul a sógorom, amikor pici baba volt majdnem maghalt bölcsőhalálba, a nagymamája vigyázott rá és nagy szerencse, hogy épp észrevette, hogy fehéredik a baba már... :( Természetesen jó tudni hozzá az újraélesztést és elsősegélyt, ha baj van, de ezt nem csak akkor kéne tudni, ha légzésfigyelője van az embernek :) Szóval én légzésfigyelő párti vagyok! És már többet is kipróbáltam, most pár hete vettem akciósan 17990-ért Álomvirág légzésfigyelőt. Teljesen jól működik, nincs téves riasztása sem eddig. Használtam babysenset is, az is tökéletes volt és volt nálam kölcsön Angelcare, azt be kellett állítani, az csak az után volt jó, előtte volt téves riasztása.
2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Semmit sem ér, ha nem tudod mit kell tenni, ha besípol!

Mi nem vettünk.

2012. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem semmi nem felesleges pénzkidobás, ami a babánkat védi. DE: csak akkor ér valamit, ha elvégzel egy baba elsősegély tanfolyamot, különben tényleg semmi értelme, hisz ha tényleg baj van, nincs idő a mentőre várni!
2012. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Tegnap voltam az újraélesztő tanfolyamon, és ott egy kismama a 9 hetes babájával azért jött el, mert egy héttel ezelőtt a babájának légzésleállása volt egyik éjjel, és a légzésfigyelő jelzésére kezdték el élesztgetni a picijüket szerencsére időben-bár akkor még a tanfolyamot nem végezték el, így nem tudták pontosan az újraélesztés menetét, de anyuka zsigerből helyesen cselekedett-elkezdte csipkedni a picit, és a fájdalomra, kiabálásra vett levegőt. Nekik nagyon hasznosnak bizonyult....

2012. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Offolok, de meg kell kérdeznem, ki és miért pontozza le a válaszokat?
2012. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!