Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Busznyák Csabáról (győr)...

Dr Busznyák Csabáról (győr) véleményt írnátok?!

Figyelt kérdés

Mennyire előre kell bejelentkezni a magánrendelésére?17 hetesen ugye még jókor van orvost váltani?Mennyit kér egy szülésért?

köszi a válaszokat!


2012. máj. 14. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezhetem, miért pont hozzá szeretnél?

Kihez jártál eddig?

2012. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én nála szültem, fogadott orvosom volt, és 26 hetesen váltottam orvost, és őt választottam. Úgyhogy te bőven nem vagy elkésve 17 hetesen! A magánrendelésére általában egy héttel korábban már be kell jelentkezni, de nekem volt olyan, hogy fél 2-kor felhívtam, és 3-ra már mehettem is hozzá. Nagyon rendes orvos, alapos, hisz még fiatal. Ultrahanggépe van a rendelőjében, de inkább a nagy közösbe szokott küldeni, mert az mégis nagyobb, és általában a saját betegeit ő nézi meg. Volt olyan, hogy hétköznap felhívtam, és ha dolgozott, akkor simán megvizsgált a kórházban, ha problémám volt. Persze akkor nem kért semmit. Most úgy tudom, hogy magánrendelésért 8000 ft-ot kér. Amúgy a szülésért nem kér pénzt, mindenki annyit ad Neki, amennyit gondol. Én decemberben 40000 ft-ot adtam neki. Most is majd hozzá megyek vissza. Szerintem nem jársz rosszul, ha őt választod.Ja, ha keresed telefonon és nem tudja felvenni, akkor mindig visszahív.
2012. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!Köszönöm az alapos választ!:)

első: azért mert egy dokit sem ismerek győrben és őt ajánlották,eddig komáromba jártam,de bezárják a szülészetet ott!Miért kérdezed?

2012. máj. 14. 20:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azt hittem máshoz jártál Győrbe.

De a Busznyák doktor nagyon jó orvos, én is csak jót hallottam róla! Megmondom az öszíntét, én azért nem Őt választottam,(én is most váltottam orvost) mert annyira jóképű, hogy kicsit szégyenlős lennék, ha meg kellene vizsgálnia XD.

23 hkm

2012. máj. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok! Kedves Kérdező és Kedves Első! Ezzel én is egész komolyan így voltam, aztán muszáj volt leküzdeni a gátlásokat. Azzal nyugtattam magam, hogy más fiatal lány is jár hozzá, aki éppen nem terhes, nem hízik 30 kilót stb... Csak elsőre annyira alaposnak tűnt, ( és az is maradt), hogy orvost váltottam. Kedves Első! Én győri orvostól mentem át hozzá, de nem bántam meg. Gondolom, hogy kíváncsi vagy rá, hogy ki az, de nem merem leírni a nevét. Jó hírű orvos, sokan is járnak hozzá, de az én problémámmal nagyon nem foglalkozott. Kicsit idősebb már, nagyon jókat mondanak róla, biztos jó is, csak amikor már háromszor mondom el a bajomat, és mindig az a válasz, hogy ez a terhességgel jár, akkor azt úgy nem tudtam elfogadni. (Barnázgattam, vérezgettem terhesség alatt minden hónapban.) Szerintem ez nem a terhességgel járó tünet. De már mindegy. Van egy öt hónapos gyönyörű kisfiam! :-)
2012. máj. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettőtöknek a válaszokat,akkor bátran merek menni hozzá,a jó vélemények után:)Az első babámnál nem volt fogadott orvosom és hát nem volt valami jó fogadott doki nélkül 2 hetet kórházban tölteni:(
2012. máj. 15. 09:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló, azért priviben leírhatnád a doki nevét, és is megírom neked :)

Az enyém is nagyon jó orvos, előző kettő csemetémet nála szültem, de hát az idő múlásával, már nem olyan alapos, és lelkiismeretes, mint 10 éve.

Én is fiatalra váltottam, ez nem titok, Dr. Fekete Zoltánra :) (mondjuk Ő sem kutya jóképűségben XD )

2012. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok! Én Győrben szültem fogadott orvosnál, hisz tudod. Ha nincs fogadott orvosod, és mész szülni, csak akkor vagy jó kezekben, ha jó szülészorvost fogsz ki. Volt velem egy szobában egy kismama, (én a vajúdóban is voltam 3 napot), akinek elfolyt a magzatvize kedden reggel 5-kor, és másnap hajnali 3/4 5-kor szült meg, mert senki nem foglalkozott vele. Pedig ilyenkor 18 óra magzatvíz nélküliség után 100 %, hogy fertőzést kap a kisbaba. Mégsem törődtek vele! Így is lett, mikor mi jöttünk haza, az anyuka babája 39 fokos lázzal a koraszülöttön feküdt, az anyuka meg az újszülöttön egyedül a babája nélkül. Anyuka hazamehetett hétfőn, a kisbabáját pedig pénteken engedték haza vele! Hát ezt nem kívánom senkinek! Ez csak példa volt arra, hogy fogadott orvos nélkül milyen egy-két orvos. Persze, biztos, hogy az orvosok 95%-a nem így viselkedik, de én pont láttam a fogadott orvos hiányának egyik elrettentő példáját. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenképp legyen fogadott orvosod, de sajnos még mindig a pénz beszél. Én is a kisbabámra költöttem volna a dokinál hagyott pénzt, de arra gondoltam, hogy átvitt értelemben így is a kisbabámra költöm, hisz nagyobb biztonságban éreztem magam én is, így ő is jobban érezte magát biztosan a hasamban. A Busznyák Csaba jó választás!!!!! Üdv
2012. máj. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, kedves utolsó, teljesen egyetértek veled!

Mindkét gyerekemnél volt orvosom, és most a harmadiknál is van. Én is így érzem magam biztonságban.

24 hkm

2012. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok 8hós csajszimat nála szültem NEM volt fogadott dokim de mindennap jött érdeklődött h vagyunk sőt a papíromra beíratta magát kezelő orvosnak!ha bármi lenne ne az ügyeletesnek szóljanak hanem neki!Az biztos h kövi babámnál megfogadom orvosomnak.Persze most is kapott egy csomit mert annyira rendes aranyos volt szülésnél végig :) ja és azt mondta h 02:00-03:00 körül meglesz a baba és 02:47kor született meg :) :) én csak ajánlani tudom :)
2012. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!