Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki nem...

Van köztetek olyan aki nem bírta a cukros löttyöt és kijött belőle?

Figyelt kérdés

Holnap próbálkozom másodszorra, de nagy kételyeim vannak magammal szemben. Elég érzékeny a gyomrom, és engem kifektetett már az előző alkalommal is, ezért kell megismételnem. Másodszorra sikerült annak aki neki gyürkőzött?

27 hkm


2012. aug. 30. 13:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szia uccsó! Na ma végre sikerült. Nagyon nehéz volt benn tartani, de kibírtam valahogy, pedig félidőnél majdnem feladtam. Most már csak az eredményre vagyok kíváncsi. Remélem te is kibírtad, és túl vagy rajta...

Lehetséges, hogy egy időben fogunk szülni. Te hova valósi vagy?

2012. aug. 31. 10:55
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is készen vagyok:) Nekem meg semmi bajom nem lett tőle,bár citrom ide vagy oda.... nem izlett.Egy kicsit olyan homályosan láttam vagy nem is tudom,néztem az órát folyamatosan,hogy mikor jön majd a rosszul lét:) Legelső szúrásnál szét durrantották a vénám,aztán folyt rajtam a víz,majdnem kihánytam akkor a semmit.Aztán még háromszor szúrtak meg... De vége:)!Éjszaka meg alig aludtam olyan ideges voltam:) Pesten lakok.Te merre?És mit vártok amúgy?
2012. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, én már hajnalban is fenn voltam, mert az idegtől én sem bírtam aludni. Az kellemetlen lehetett, hogy a vénád nem találták el...nem bírod a tűt egyébként?

Amúgy kislányt várunk a férjemmel és ez már a 12. héten kiderült, 99%-ra mondta akkor a szonográfus nőci, és a múlt hónapban a dokim is megerősítette, hogy kislány (egyébként elég fiús a pocim :)). De semmi sem biztos, majd ha kipottyan kiderül. Volt már másnak is meglepetés..

Én gödöllői vagyok, és valószínű, hogy Kistarcsán fogok szülni, mert a magándokim is ott dolgozik, meg nekünk ez is van közelebb, bár egy jó pár ismerősöm a Bajcsyba szült. Azt mondták jó kórház.

És nektek milyen nemű gyermeket hoz a téli gólya? :) Hol fogsz szülni?

2012. aug. 31. 15:09
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én annyira nem bírom a tűt,hogy hányok tőle,de a fájdalmat sem.Majd a Máv kórházba szülök majd,a dokim oda tartozik.Gödöllő jó hely,tavaly voltunk a kastélyban is.És mi lesz a baba neve?
2012. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Szia. Hát, én nem mondanám Gödöllőt annyira jó helynek... :)

Kevés a szórakozási lehetőség, egyetlen egy jó van benne, hogy közel van Pesthez!

Mi még nagyon morfondírozunk a baba nevén, mert ami nekem tetszik az a páromnak nem, és fordítva. De szóba jött már, a Csenge, Hanna, Petra, Blanka...és még kitudja. Szóval majd ez is eldől. Ti mit vártok? Amúgy nem félsz a szüléstől, mert én nagyon...???.

2012. szept. 3. 12:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk fiú lesz,én azt is akartam.De a névvel mi is így vagyunk:D Nekünk ha lány lett volna akkor Hanna lett volna,több szép lány név van,fiú annyira nincs.De eddig a Máté(mint az apja)van,de hát apucinak nem tetszik az ötlet.Meg még a Benettre gondoltam,de az a legutolsó.Apucinak meg Kristóf,Dani stb mind olyan név tetszik,ami már a rokonságban van... Nekem meg olyan nem kell.Ma 18 órára megyek fogat húzatni.... egyre jobb programjaim vannak:(
2012. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Váá szegénykém, a fogorvos az nem jó dolog. Nekem is kéne mennem, de most így nem merek. Majd akkor megyek, ha megpusztulok, vagy ha már megszültem, addig nem szeretném ha hozzá nyúlnának a fogamhoz.

A neveket illetően, nekünk a Bence tetszett a legjobban, de nálunk is megfordult, a Máté mint olyan...gondolkoztunk még a Leventén, Márkon. Nem könnyű ám eldönteni, hogy hogy hívják a kis Manót!

Apropó én ma este megyek dokihoz a havi vizsgálatra, jó lesz megint látni, hogyan is fejlődik. Remélem minden rendben van. Ti voltatok 4D-n? Mi szerdán megyünk már alig várom! :D

2012. szept. 3. 17:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem fájt azért kell mennem.De úgy félek:S Tök ideg vok,még sose húztak fogamat.Majd írok ha haza értem.
2012. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!