Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamik hogy vagytok...

33 hetes kismamik hogy vagytok? . Mi második gyerkőcünket várjuk. De ez a második terhesség ez tényleg terhesség nem csak várandoság. Sokat görcsölök, derekam fáj. Amúgy van köztetek olyan aki szeptember közepén fog szülni Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam mondani, hogy az elsővel állapotos voltam, a másodikkal meg terhes! Az első sima terhesség,0 rosszullét, augusztusi baba, 2008-ban eléggé meleg volt, a vége felé vizesedett a lábam, ennyi. A kisebb meg... 9. héten vérzés, 11. héten foghúzás, alacsony afp, végig tök rosszul voltam, még a 28. héten is simán hánytam ha valami olyan szagot éreztem, 35. héten elindult kifelé, ráadásul faros volt, császár lett 38. héten... De olyan gyönyörű két kislányom van, hogy most akarok nekik mégegy kistesót!! Kárpótolnak minden szenvedésért!Kitartást és könnyű, gyors szülést kívánok!
2012. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan holnap kezdem a 33. hetet,de jól vagyok.3. baba,se görcs,se keményedés.Inkább az alvás nem megy,az éjszakai pisilések végett(meg a kisebbik 4 évesem ragaszkodása miatt,velem alszik).Hízás kb. 6.5 kiló,nem vizesedek,de a meleg alapból nem tartozik a kedvenceim közé.Az előző 2 gyerek májusban született,sokkal jobb volt télen-tavasszal terhesnek lenni.Szerintem előbb fog jönni(a dokim szerint is),a 2. is 37 hétre született,ráadásul már a méhnyak is megrövidült(a 30, héten).Jövő héten megyek dokihoz,kíváncsi vagyok nyíltam-e már(a 2.-al a 34. héten bő 1 ujjnyi voltam).Én bp.-i vagyok.
2012. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 34 vok, szarul.. ez a második nekem is, az első egy egyszerű terhesség volt. most meg, amit el tudsz képzelni. 4 különböző okból véreztem, 29 hetesen jóslókkal kórházba mentem, sokat keményedek, görcsölök, derekam nagyon fáj. mondjuk az az elsőnél is fájt. alig várom, hogy vége legyen. szept közepén szülök, de pesten
2012. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 porcukormókus ***** válasza:

Szia! Én is a második babámat várom, szept. végére vagyok kiírva. Sote2-n szeretnék szülni (ismét), de ha a férjem nem lesz itthon, akkor mentőt kell majd hívnom, így lehet, hogy Szfvár lesz belőle.

Nagy problémám szerencsére nincsen, bár néha becsípődik a derekam, olyankor csillagokat látok.. Szegény kislányomat(14hónapos) néha csak "beejtem" a kiságyába, mert képtelen vagyok lehajolni.. De most éppen nem fáj, jupppiii!!

Ezenkívül elkezdtem vizesedni, az első terhességemnél is elég cudarul néztem ki a végére, de nem nagyon akart el múlni semmitől sajnos.

Már fölkaptam magamra 14kilót, jó lenne kicsit belassítani, de már nem sok jót remélek.. :)

Az első babádat is Fehérváron szülted? Fogadott dokinál vagy ügyeletesnél? Mik a tapasztalataid?

2012. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!