Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, minek örülnétek...

Kismamák, minek örülnétek munkatársaktól búcsúajándéknak?

Figyelt kérdés

Nálunk az a szokás,hogy irodisták,vagyunk kb 80-an,összedobunk 500-1000 ft/fő pénzt a táppénzre menő kismamának búcsúajándékként.

Igy 40-50ezer összegyűlik általában,közkedvelt embernél több is néha.

Egy képeslapot szoktunk venni,aláírja mindenki,bele a pénz.

Szerintetek van ennél jobb?

Ti ilyen helyzetben minek örülnétek igazán?


2012. aug. 31. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

én céges logós rucinak:) mondjuk nálunk van a fizikai munkásoknak overállja, egyszer csináltattak olyat kisbabának, azért ez jutott eszembe:-)

de én vennék valamit.

2012. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

egy nagy csomag pelenkának és pospitörlőnek


én ennek örülnék a legjobban.

2012. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

4-5 hónapos terhesekről beszélünk

Bababholmit babonából nem nemszabad?


Cégeslogós nagyontetszik :)

2012. aug. 31. 10:44
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
nem tudom, én nem hiszek benne, max. addig ne illik, vagy nem is tudom, amíg nem telik le a 12 hét
2012. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
....Nekem nem vettek semmit, 8. hónapos terhesen elköszöntem, páran odajöttek könnyű szülést kívántak és ennyi kb..... Milyen jó munkahely már ez, hol vagytok? :)
2012. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Miskolcon,egy multinál

Irodista részen levők jóban vagyunk.Névnapozás is van (süti,innivalót hoz az ünnepelt),igy kb minden héten van kis "összejövetel" a tárgyalóban,csapatépítés is van.

És akivel ténylegesen jó a viszony,páran meglátogatjuk amikor már 2-3 hónapos a kicsi (olyankor babaholmival persze)

Fejenként az az 500as nem nagy pénz,kismamának jól esik.

2012. aug. 31. 11:07
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Vásárlási utalvány egy bababoltba. Azt vehet meg belőle amire igazán szüksége van.
2012. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

azt hülyeségnek gondolom,bababoltban iszonyú drágán árulják a dolgokat

Nincs gyerekem,de babás ismerősökből kiindulva nem jó ötlet.

Pénzt is arra költi amire akarja akkor.

2012. aug. 31. 11:20
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Engem a 30. héten búcsúztattak, a kisfiam nevére hímzett fürdőlepedőt kaptam, nagyon meghatódtam, jólesett, azóta is használnuk.

Én nem tartom hülyeségnek a bababolt-utalványt, lehet hogy kinézett már onnan valamit, csak túl drága, de Ti ezzel hozzásegítenétek, hogy megvehesse, amire vágyik.

2012. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Miért jobb egy 50ezres csak x bababoltban beváltható utalvány mint 50ezer kézpénzben?
2012. aug. 31. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!