Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki 2008. február 17-én...

Ha valaki 2008. február 17-én feküdt le a barátjával, és terhes lett, hogy lehet, hogy még nem szült december 2-án? Létezhet? Az időpont állítólag biztos (se előtte, se utána nem volt semmi állítólag hónapokig).

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez létezhet. Ha akkor feküdtek le, akkor november 23-ára volt kiírva és annyit simán ráhordhat. Ha utánaszámolsz , akkor 9 nap, annyit meg simán ráhordhat bárki. Na szóval a kérdés érdekes nagyon, nem tudom ennek az egésznek mi van ahátterében és az is tök jó, hogy valaki egyetlen egy alkalomból teherbe esik, másnak meg évekig nem jön össze. Ügyes!
2008. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
nekem is egy alkalomból lett a fiam. ezt ugy értem,hogy rendszeres védekeztünk egy dbig.aztán a legelső nem védkezés estén terhes lettem.valakinek sikerül,valakinek meg sajnos nem. ez nem ügyesség kérdése.bár nem tudom ez a kérdés mit takar de mindegy.
2008. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló a másodiknak. Gondolom ti nem csak egyetlen egy nap voltatok együtt. Mert nekem is mindkét kislányom úgy lett, hogy ahogy abbahagytam a tabit, már a másik hónapban babás is voltam. De nem csak egyetlen egy alkalommal voltunk együtt. Akkor nem azt mondom, hogy ügyes, inkább azt hogy szerencsés, mert ha jól értelmeztem, a kérdező azt irta, hogy egyes egyedül február 17-én voltak együtt. Ez szerencse, mert ez csak egyetlen egy alkalom.
2008. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.

Ugy látom kzedjük félre érteni egymást.Én a tabit egy szerdai nap abba hagytam,pénteken ugy feküdtem le a párommal hogy már belém is élvezet.És ha azt nézzük ez is egy alkalom volt a teherbe eséshez.

2008. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Persze,előfordulhat hiszen gyakran van,hogy a baba később-ebben az esetben-,vagy éppen előbb jön,mint a kiírt vagy kikalkulált időpont.Bocsánat,hogy kicsit eltérek a tárgytól.....

Miért nem tisztelitek meg a kérdezőt azzal,hogy nem ostobáskodtok itt és a válaszadásra koncentráltok?!

Boccs mégegyszer!!!!!

2008. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, szerintem teljesen pontosan megfogalmaztam a választ,annál helyesebben nem is lehet, ezzel megtisztelve a kérdezőt! Én is megírtam neki, hogy lehet, ki is számoltam neki mindent napra pontosan, én csak annyit mondta, hogy ügyes,ebbe kötött bele a 2. válaszoló. Részemről ennyi, nem érzem magam ostobának, csak megmagyaráztam miért irtam, hogy ügyes. Innentől kezdve pedig nem érdekel a téma, mert ennél értelmesebbnek atrtom magam, hogy ilyeneken vitatkozzak!
2008. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!